Šnekové Dámské Na Tlusté Podrážce Veganské D.Franklin DFSH371006
Kód: BO-28540-21 BO-28648-19 BO-28648-21 BO-28648-F BO-28331-21 Zvolte variantuSouvisející produkty
od 2 683 Kč –35 %
Dámský krátký pletený svetr s kožešinovým lemem z lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 731 Kč
od 3 667 Kč –35 %
Dámská pletená souprava s kapucí a kožešinovým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 366 Kč
od 4 374 Kč –35 %
Dámská pletená souprava se svetrem a límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 822 Kč
od 2 716 Kč –42 %
kožešinový kabát s elegantním střihem a silným zateplením
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 552 Kč
od 2 756 Kč –42 %
Dámský volný svetr s odnímatelnými manžetami z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 575 Kč
2 914 Kč
–42 %
Krátký huňatý kabátek z umělé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 665 Kč
Vrácení zdarma
3 021 Kč
–37 %
Luxusní dámský kožich, nadýchaný elegantní kabát - Hnědý L
Skladem v Praze
(1 ks)
1 889 Kč
od 5 185 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kapucí a lemem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 345 Kč
od 1 106 Kč až –50 %
Měkký vzorovaný kožíšek s kapuci
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 553 Kč
Made in EU
3 091 Kč
–44 %
Dámský zimní kabát LUXERII dlouhý kožešinový TY4688
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 708 Kč
od 5 263 Kč –35 %
Dámský kabát s pravou liškou – pletený, luxusní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 396 Kč
od 6 397 Kč až –35 %
Dlouhý kožich s vázáním pravá kožešina králík
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 127 Kč
od 3 136 Kč –42 %
Plyšový kožich se širokým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 792 Kč
od 3 528 Kč –35 %
Dámský krátký svetr s kožešinovým lemem z lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 276 Kč
Vrácení zdarma
2 555 Kč
–49 %
Dámský chlupatý kabátek, elegantní a nadýchaný - XS/L
Skladem v Praze
(1 ks)
1 279 Kč
od 7 107 Kč –35 %
Luxusní dámský pletený kardigan s kožešinovým límcem a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 585 Kč
Detailní popis produktu
Tyto ženské sněhové boty jsou vyrobeny z veganských, voděodolných materiálů. Osazeny na silné protiskluzové podešvi. Uvnitř zateplené tlustým syntetickým vnitřkem. Neuvěřitelně teplé a zároveň stylové. Měla bys je mít! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-22,5/37-23,5/38-24/39-24,5/40-25,5/41-26cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | šedá |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4,5 cm |
| Vrchní výška: | 19 cm |
| Horní šířka: | 12,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 29 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 23 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1445.17 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | wysokie |
| Další funkce: | Neí |
| Výška podpatku/platformy: | 5,5 |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Sněhule na platformě se zipem Big Star OO274886
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
2 278 Kč
–44 %
dámské sněhule BRINETTO pantera ZY0572
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 259 Kč
Made in EU
2 016 Kč
–36 %
Kožené semišové sněhule dámské s kožešinou Mivelle
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 284 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Kožíškem A Vzorem Deepanti
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
1 826 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodního semiše Mairene
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 164 Kč
Made in EU
1 686 Kč
–36 %
Dámské sněhule s kožíškem Irmara
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 074 Kč
od 1 134 Kč až –50 %
Dámské zateplené slip-on boty s kožíškem a měkkou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 567 Kč
Made in EU
2 574 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě Wrangler 20253093.IKU
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 640 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–36 %
Semišové zimní boty pro ženy Vinceza 97962
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s kožíškem a třásněmi Ferayne
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
659 Kč
od 1 567 Kč –47 %
Zimní boty – sněhule MIX224
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 825 Kč
od 1 245 Kč až –50 %
zimní boty s kožešinou a motýlkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 623 Kč
od 877 Kč až –50 %
Zimní kotníkové boty s měkkou podšívkou pro ženy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 439 Kč
od 1 659 Kč –47 %
Zimní boty – sněhule MIX238
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 873 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě Zateplené Kožíškem Vesirae
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
630 Kč
Made in EU
1 590 Kč
–36 %
Dámské zimní boty na zip Lee Cooper LCJ 25 44 3931 Dámské zimní boty
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 013 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
