Vegan Voděodolné Sněžnice Na Platformě DFranklin DFSH371004
Kód: BO-28332-HSouvisející produkty
od 2 716 Kč –42 %
kožešinový kabát s elegantním střihem a silným zateplením
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 552 Kč
od 3 136 Kč –42 %
Plyšový kožich se širokým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 792 Kč
1 994 Kč
–42 %
Krátký huňatý dámský kabátek z umělé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 140 Kč
od 3 688 Kč –35 %
Dámská kožešinová bunda s třásněmi liška
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 379 Kč
od 3 063 Kč –42 %
Pletená dámská bunda s chlupatým kožíškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 751 Kč
Made in EU
3 091 Kč
–44 %
Dámský zimní kabát LUXERII dlouhý kožešinový TY4688
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 708 Kč
2 984 Kč
–35 %
Dámský pletený svetr s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 925 Kč
od 3 139 Kč až –42 %
Krátký kožich s kapucí a prošíváním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 025 Kč
od 3 830 Kč –35 %
Dámská pletená souprava se svetrovanou bundou a límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 471 Kč
od 3 811 Kč –35 %
Dámská zimní pletená souprava s odnímatelným límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 459 Kč
od 3 555 Kč –35 %
Dámský svetr s pravou liščí kožešinou a elegantním přiléhavým střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 293 Kč
od 2 440 Kč –42 %
Dámská zimní bunda s kapucí – plyšový kabát teddy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 394 Kč
Vrácení zdarma
2 555 Kč
–49 %
Dámský chlupatý kabátek, elegantní a nadýchaný - XS/L
Skladem v Praze
(1 ks)
1 279 Kč
od 3 240 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kožešinovým lemem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 090 Kč
od 9 018 Kč –31 %
Dámský dlouhý svetr s pravým liščím límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 6 219 Kč
od 3 056 Kč –35 %
Dámský prošívaný kožich bez kapuce
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 1 972 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhové boty vyrobené z veganských, voděodolných materiálů. Osazené na silné protiskluzové podešvi. Střed oteplený syntetickou kožešinou. Tento model je odolný proti mrazu a poskytuje optimální tepelný komfort. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23/37-23,5/38-24/39-24,5/40-25/41-25,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | Černá |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Typ izolace: | Ano |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek, Textilní |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4,5 cm |
| Vrchní výška: | 14 cm |
| Horní šířka: | 12,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 30 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 30 |
| Země původu: | Čína |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| Výška: | niskie |
| Další funkce: | voděodolný |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Celková hmotnost v gramech: | 1800 |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
od 1 323 Kč –47 %
Dámské zateplené semišové sněhule
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 696 Kč
Made in EU
1 396 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s kožešinou Briselle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
889 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Semišové dámské zimní boty s ozdobnými prošitími Big Star SS274373
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 368 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s šněrováním Roselya
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
655 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Semišové dámské sněhule s kožíškem na platformě Vinceza 95354
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 368 Kč
od 1 553 Kč až –49 %
Zimní boty – sněhule MIX242
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 777 Kč
od 1 054 Kč až –50 %
Dámské gumové boty do deště, nepromokavé pracovní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 527 Kč
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Prošitím Big Star SS274128
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
925 Kč
od 1 018 Kč až –50 %
Kotníkové sněhule s kožíškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 509 Kč
od 1 281 Kč až –49 %
Dámské zimní tenisky s hrubou podrážkou a kožíškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 675 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dámské Sněhule S Výšivkou Na Platformě Naleris
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
4 317 Kč
–36 %
Kožené Semišové Sněhule Na Platformě A Klínu Maciejka 06769-02
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 749 Kč
Made in EU
2 654 Kč
–36 %
Nízké Sněhule Na Silné Podešvi D.Franklin DFSH371011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 690 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Zdobené Vyšší Zimní Boty Dámské Galivra
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
Made in EU
3 524 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodní semiš D.Franklin DFSH375006
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 244 Kč
Made in EU
2 278 Kč
–44 %
dámské sněhule BRINETTO pantera ZY0572
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 259 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
