Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony
Kód: ROV-27083-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 1 710 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 987 Kč
Made in EU
1 516 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
843 Kč
Made in EU
3 394 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L 1A (zd115b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 121 Kč
Made in EU
2 135 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 335 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
930 Kč
Made in EU
2 203 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1A1 (zg379a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 377 Kč
Made in EU
4 490 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 806 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 12462A4-1A3 (zg328d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
915 Kč
Made in EU
od 971 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické (zp269a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 540 Kč
Made in EU
od 6 388 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 993 Kč
Made in EU
od 4 351 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 719 Kč
Made in EU
od 1 212 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 674 Kč
Made in EU
1 225 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
681 Kč
Made in EU
od 1 193 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 663 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
971 Kč
Made in EU
1 711 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
951 Kč
Detailní popis produktu
Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Šité velmi odolné z přírodní kůže vynikající kvality;
- Nadčasový styl pro muže všech věkových kategorií Peněženka klasického stylu. Model ve vertikální orientaci bez zapínání;
- Velká peněženka pro velké potřeby | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti;
- Bezpečný | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
Extrémně prostorný
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se vám vešly všechny karty, doklady a peníze, které denně potřebujete. Vnitřek je navíc lemován podšívkou s logem, která chrání kůži před poškozením.
Uvnitř najdete:
- 10 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardního formátu ;
- 4 místa pro větší dokumenty, model je držitelem osvědčení o registraci;
- 1 prostor na zip ve střední části peněženky.
Ideální pro tradicionalisty
- mince můžete vložit do 1 kapsy uzavřené bezpečnou západkou;
- své bankovky schováte do 2 otevřených přihrádek našitých po celé šířce peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051232077 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Pánská peněženka vybavená RFID systémem z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Elegantní vertikální peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
509 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 299 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
783 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka prošívaná peněženka na karty Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka bez zapínání z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
520 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Horizontální, pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Velká, vlastenecká pánská peněženka se systémem RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
od 592 Kč –39 %
Dárková sada: peněženka a klíčenka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 357 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
