Minimalistická pánská kožená peněženka na zip
Kód: ROV-28720-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 443 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 152 Kč
Made in EU
1 739 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10212A2 (zg210e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
966 Kč
Made in EU
9 142 Kč
–37 %
Pánské hodinky ARMANI AUTOMATIC AR60050 (zi060a)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
5 714 Kč
Made in EU
od 4 363 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 727 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
1 137 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
632 Kč
Made in EU
1 669 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
927 Kč
Made in EU
6 297 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI LUIGI AUTOMATIC AR60031 + BOX (zi062b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 936 Kč
Made in EU
1 765 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
981 Kč
Made in EU
1 742 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
968 Kč
Made in EU
1 758 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 099 Kč
Made in EU
od 4 202 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 626 Kč
Made in EU
od 1 718 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 074 Kč
Made in EU
od 1 860 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 163 Kč
Made in EU
2 128 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 330 Kč
Made in EU
od 4 200 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 625 Kč
Detailní popis produktu
Minimalistická pánská kožená peněženka na zip - Rovicky
- Polská značka | Výrobek polské značky Rovicky®, který je ceněný na trhu kožené galanterie.
- Vysoce kvalitní materiál | Vyrobeno ze speciálně vybrané přírodní kůže, která dodává peněžence elegantní vzhled a kvalitu, která vydrží roky.
- Elegantní styl | Peněženka klasického designu, ideální pro každodenní použití i speciální příležitosti.
- Prostorný interiér | Četné přihrádky a kapsy, které poskytují dostatečný prostor pro karty a bankovky.
- Technologie proti krádeži | Vybavena technologií RFID , která chrání obsah peněženky před neoprávněným čtením dat.
- Dekorativní krabička | Peněženka zabalená v ozdobné krabičce je úplným dárkem.
Rozšířená sekce pro dokumenty
Peněženka obsahuje:
- 9 přihrádek velikosti ID karty , ideální pro bankovní karty, věrnostní karty, klubové karty, doklady a vizitky.
- 5 kapes na o něco větší dokumenty, kam se vejde osvědčení o registraci. Dva z nich jsou průhledné a umístěné v samostatné části, uzavřené západkou. Toto je perfektní řešení pro dokumenty, které byste chtěli mít okamžitě na očích.
- 1 přihrádka na zip uprostřed peněženky .
Přihrádky na dokumenty jsou zakončeny praktickou podšívkou . To pomáhá vyhnout se oděrkám na kůži, když nesčetněkrát vkládáme a vyjímáme karty z přihrádek .
Sekce peněz
Jako hotovost byly označeny:
- 2 široké otevřené přihrádky , do kterých se vejde velké množství bankovek.
- 1 prostorná kapsa na zip, ideální na mince.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051093234 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
969 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
753 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
849 Kč
–39 %
Pánská taška z ekokůže s poutkem na ruku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
512 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
vertikální pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s reliéfním motivem psa
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
pánská peněženka na šířku z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže vybavená RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s reliéfním potiskem ve tvaru ryby
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Pánská peněženka s decentní perforovanou dekorací
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
860 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
518 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s reliéfním vzorem ve tvaru koně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
