Velká dámská kabelka z ekologické kůže
Kód: ROV-27313-UNIW ROV-27312-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 055 Kč
–41 %
Elegantní dlouhé šaty s nabíraným výstřihem a rozparkem A553
Doručení 3-4 dny
(6 ks)
1 797 Kč
3 825 Kč
–41 %
Třpytivé večerní šaty ze síťoviny s výstřihem do V
Doručení 7-10 dní
(2 ks)
2 250 Kč
Made in EU
1 407 Kč
–39 %
Midi šaty s tenkými ramínky a jemným leskem 673-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
853 Kč
Made in EU
1 878 Kč
–39 %
Lesklé, ohromující nařasené šaty 563-2 COSIMA
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 139 Kč
Made in EU
od 2 041 Kč –39 %
Plisované midi šaty s hlubokým výstřihem a volánky 434-1 LISA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 237 Kč
Made in EU
od 2 741 Kč –39 %
Elegantní dlouhé maxi šaty s ramínky 299-3 CHIARA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 661 Kč
Made in EU
1 681 Kč
–44 %
Jednoduché dlouhé šaty maxi VT090 VENATION
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
940 Kč
Made in EU
2 454 Kč
–44 %
Midi šaty, nabíraný vršek se španělským výstřihem M1169
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 371 Kč
Made in EU
3 930 Kč
–41 %
Maxi šaty s otevřenými zády M858
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 312 Kč
Made in EU
2 041 Kč
–39 %
Dlouhé, třpytivé šaty s výstřihem a průsvitnými rukávy 654-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 237 Kč
od 1 532 Kč –47 %
víceúčelové dlouhé šaty s výstřihem a volánem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 806 Kč
Made in EU
Maxi šaty s řasením a hlubokým rozparkem M880
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
2 090 Kč
Made in EU
1 992 Kč
–39 %
Přiléhavé maxi šaty s zavinovacím výstřihem a rozparkem 645-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 208 Kč
Made in EU
3 229 Kč
–39 %
Elegantní maxi dlouhé saténové šaty s jedním ramenem 524-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 957 Kč
od 3 957 Kč –41 %
Svatební šaty s asymetrickým lemem a výšivkami
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
od 2 328 Kč
2 293 Kč
–41 %
Elegantní velurové šaty asymetrického střihu
Skladem v Praze
(1 ks)
1 349 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská kabelka z ekologické kůže - David Jones
- Materiál | Vysoce kvalitní ekologická kůže, zajišťující odolnost a elegantní vzhled;
- Velikost | Velká taška, do které se snadno vejde formát A4, takže je ideální volbou do práce, na univerzitu nebo na každodenní výlety;
- Klasický design a vysoká funkčnost | Taška s nadčasovým designem, třemi přihrádkami, zavěšená na nastavitelných uchách. Dno je zakončeno ochrannými nožičkami.
Vnitřní prostor
Jedna hlavní přihrádka, která poskytuje dostatek prostoru pro všechny potřebné předměty, jako jsou dokumenty, kosmetika nebo knihy, nebo menší předměty, jako je peněženka, telefon nebo klíče.
Navíc je taška vybavena dvěma kapsami - otevřenou a na zip.
Vnější kapsy s rychlým přístupem
Dvě vnější kapsy na zip umožňují rychlý přístup k drobnostem, které často používáte.
Pohodlné používání
Vysoká ucha tašky (27 cm) umožňují nošení tašky jak na rameni, tak v ruce.
Ochranné nohy
Tento model má tuhé dno, které umožňuje umístit tašku do svislé polohy. Ve spodní části tašky jsou 4 ochranné nožky , které zabraňují promáčknutí a poškrábání tašky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | David Jones |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Stříbrná |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 25,5 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Výška rukojeti: | 27 cm |
Made in EU
1 085 Kč
–39 %
malá, dámská shopper taška s kapsami na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pohodlná dámská nákupní taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
2 693 Kč
–39 %
Duży shopper damski z szerokim paskiem - Peterson
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 623 Kč
Made in EU
1 163 Kč
–39 %
městská, jednokomorová nákupní taška pro ženy z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
701 Kč
Made in EU
1 092 Kč
–39 %
Pohodlná dámská nákupní taška shopper kabelka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
658 Kč
Made in EU
1 692 Kč
–39 %
Stylová dámská kabelka s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 020 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pohodlný dámský shopper z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
987 Kč
–39 %
jednokomorová tréninková taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
987 Kč
–39 %
Cestovní taška z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
645 Kč
–39 %
Dámská plážová taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
4 583 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 795 Kč
5 346 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 260 Kč
Made in EU
1 084 Kč
–39 %
sportovní tréninková taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
653 Kč
Made in EU
1 182 Kč
–39 %
polyesterová víkendová cestovní taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
712 Kč
Made in EU
1 078 Kč
–39 %
Velká, skládací dámská plážová a nákupní taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
650 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
shopper taška s vnějšími kapsami a odnímatelným páskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
