Velká dámská kožená peněženka na patentku
Kód: ROV-24311-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 424 Kč
–39 %
Košilové midi šaty se zlatými knoflíky a vázáním 531-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
863 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
915 Kč
od 1 448 Kč –50 %
Podzimní košilové šaty – krátké, vintage střih s páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 724 Kč
Made in EU
3 581 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 106 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 795 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
976 Kč
Made in EU
2 259 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 262 Kč
Made in EU
2 310 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 359 Kč
Made in EU
1 153 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
644 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská kožená peněženka na patentku - Peterson
- Nejvyšší kvalita zpracování | Šité velmi odolné z přírodní kůže vynikající kvality s hladkou texturou;
- Klasický střih s originálními detaily Peněženka klasického stylu s neobvyklým holografickým vzorem s motýlky. Model je v horizontální orientaci, upevněn bezpečnou a odolnou západkou a na přední straně peněženky nechybí ani zlaté logo značky;
- Velká peněženka pro velké potřeby | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti;
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Prostorný a dobře organizovaný interiér
Portfolio zahrnuje:- až 25 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty ve standardním formátu;
- 4 kapsy na větší dokumenty , jako je osvědčení o registraci v krytu. Tři z nich jsou průhledné, ideální pro dokumenty, na které potřebujete mít jasný přehled.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Peněžní sekce s pohodlným přístupem
Peněženka je velmi prostorná. Kapsy na bankovky a mince jsou dostatečně velké, aby se do nich vešlo velké množství peněz.
- mince můžete vložit do vnitřní dvojité kapsy na zip;
- Bankovky se vejdou do 2 prostorných otevřených přihrádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051159510 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Šedá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 20+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 19,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
1 223 Kč
–39 %
Leather wallet RFID PETERSON PTN RD-21-GCLS
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
737 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka s karabinou a háčkem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
952 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
574 Kč
Made in EU
1 794 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
od 1 242 Kč –39 %
dámská lakovaná kožená peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 748 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá, kožená dámská peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s motýlky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
od 1 038 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 625 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Kompaktní dámská peněženka s exotickým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Dámská střední kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
702 Kč
Made in EU
od 1 150 Kč –39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 693 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na zip a patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
726 Kč
Made in EU
2 330 Kč
–39 %
Velká kožená peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 404 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
