Velká dámská peněženka z umělé kůže
Kód: ROV-22027-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 752 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
979 Kč
od 1 448 Kč –50 %
Podzimní košilové šaty – krátké, vintage střih s páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 724 Kč
Made in EU
2 317 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 363 Kč
Made in EU
1 624 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
907 Kč
Made in EU
1 434 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
801 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
3 592 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 113 Kč
Made in EU
Žebrované úpletové šaty s dlouhým rukávem S260
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 179 Kč
Made in EU
3 157 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 857 Kč
Made in EU
2 266 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 266 Kč
1 477 Kč
–49 %
minišaty s dlouhým rukávem – večerní vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 171 Kč
od 2 007 Kč –42 %
Dlouhé elegantní šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 147 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská peněženka z umělé kůže - David Jones
- Kvalita a přesnost | Vyrobena z vysoce kvalitní eko kůže, velmi příjemné na dotek, s botanickým vzorem;
- Klasicky řešený interiér | Peněženka se vyznačuje nejvyšší úrovní funkčnosti;
- Bezpečná spona | Peněženka ve tvaru penálu se zapíná na bezpečný zip. Na tahači zipu je vyryto logo značky.
Uvnitř je:
- 8 přihrádek vyhrazených pro karty
- mince schováte do 1 velké kapsy na zip;
- 3 velké, otevřené kapsy jsou odděleny na bankovky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051204791 |
| Značka: | David Jones |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | zip |
| Vzor: | rostlinný |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 19,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 302 Kč
–39 %
Dámská středně velká peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
831 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekologické kůže na patentku a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
501 Kč
Made in EU
1 360 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 381 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže střední velikosti
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
832 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
2 328 Kč
–39 %
Velká kožená peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 403 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 969 Kč
–39 %
Velká, kožená dámská peněženka s háčkem a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 186 Kč
Made in EU
914 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se vzorem motýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
551 Kč
Made in EU
1 145 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
od 831 Kč –39 %
Dámská peněženka z ekologické kůže na patentku a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 501 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Malá, kožená dámská peněženka na patentku PTN 42329-SBR
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
1 438 Kč
–39 %
Velká, kožená dámská peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
866 Kč
Made in EU
1 145 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zipem a klopou
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
690 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka střední velikosti
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
701 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
