Velká pánská ledvinka ze syntetického materiálu
Kód: ROV-28878-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Pánské džínové kalhoty STRAIGHT LEG V1 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
627 Kč
Made in EU
1 946 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4319
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 075 Kč
Made in EU
1 459 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4247
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
806 Kč
Made in EU
Pánské chino kalhoty s ozdobným pasem - V1 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
728 Kč
Made in EU
Pánské tepláky s logem - V2 OM-PASK-0167
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
724 Kč
Made in EU
Pánské látkové kalhoty REGULAR s cargo kapsami V1 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
637 Kč
Made in EU
Pánské džínové kalhoty TAPER FIT s opraným efektem - V3 OM-PADP-0163
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
704 Kč
Made in EU
Pánské kalhoty s klasickým střihem v jemné kostce - V1 OM-PACP-0187
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
898 Kč
Made in EU
od 1 459 Kč –44 %
Pánské kalhoty jogger UX4234
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 806 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská ledvinka ze syntetického materiálu v černé barvě - Peterson
- Odolný materiál | Vyrobeno ze syntetického materiálu odolného vůči povětrnostním vlivům.
- Funkční interiér | Správně navržené centrum, které pojme všechny vaše potřebné věci.
- Pohodlí při nošení | Díky nastavitelnému popruhu bude taška perfektně patřit bez ohledu na vaši postavu.
- Voděodolné zipy | Zvýšené zabezpečení vašich věcí.
Kapacita, která vás překvapí
Taška nabízí až 6 kapes , které umožňují perfektní organizaci věcí.
- Hlavní přihrádka pojme peněženku, telefon nebo dokumenty, zatímco další přihrádky a kapsy na zip vám umožní bezpečně uložit karty, klíče nebo jiné drobné předměty.
Ideální pro každodenní použití
Ať už jdete na procházku, na kole nebo do práce , ledvinka je ideální pro každou situaci.
- Díky nastavitelnému popruhu jej můžete nosit na bocích nebo na hrudi.
- Další držáky umožňují připevnění klíčů nebo EDC doplňků.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051266188 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 21 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Maximální délka pásku: | 121,5 cm |
| Minimální obvod: | 117 cm |
| Maximální obvod: | 163,5 cm |
Made in EU
448 Kč
–39 %
zápisník A6 s potištěnými linkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
Pánská městská ledvinka s vnější kapsou na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Made in EU
556 Kč
–39 %
Pevné kožené pouzdro na dokumenty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
335 Kč
od 909 Kč až –50 %
Pohodlné pouzdro na karty pánské
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 454 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Horizontální, pouzdro na karty z pravé kůže, v elegantní krabičce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
od 456 Kč –39 %
Lehká bederní taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 275 Kč
Made in EU
Pánská klíčenka s karabinou - V1 OU-ACKC-0100 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
309 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
unisex ledvinka sportovní taška do pasu s páskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
od 298 Kč –52 %
Pouzdro na karty jednobarevné
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 142 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
kožené pánské pouzdro s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
od 2 500 Kč až –42 %
Kožená ledvinka vintage s prošíváním unisex
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 429 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Dárková sada: zápisník s magnetickým zapínáním a kuličkové pero
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 813 Kč
–39 %
Klasická pánská kožená ledvinka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 092 Kč
Made in EU
2 361 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a toaletní voda
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
1 422 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
