Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-22374-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
5 746 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513817 CHAMPION (zh052c)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
3 592 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 093 Kč
Made in EU
2 128 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 330 Kč
Made in EU
1 767 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Made in EU
1 336 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
742 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
870 Kč
Made in EU
od 4 202 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 626 Kč
Made in EU
od 1 848 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10602A2-1A1 (zg362a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 155 Kč
Made in EU
4 705 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 941 Kč
Made in EU
od 4 203 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
od 2 627 Kč
Made in EU
od 1 389 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 772 Kč
Made in EU
od 1 105 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT C530 - dlouhý pásek (zp234d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 614 Kč
Made in EU
1 431 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
795 Kč
Made in EU
od 4 363 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 727 Kč
Made in EU
1 570 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
872 Kč
Made in EU
1 137 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
632 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská peněženka z přírodní kůže - Rovicky
- Kvalita a preciznost zpracování | Peněženka je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže;
- Vždy módní design | Model v horizontální orientaci, bez vnějšího upevnění;
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty,
V peněžence:
- 19 přihrádek na karty
- 4 kapsy na trochu větší dokumenty
- své mince můžete vložit do 1 velké kapsy zapínané na patentku;
- bankovky můžete vložit do 2 otevřených kapes
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051163098 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 15+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
824 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
932 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
562 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Klasická karetní peněženka se zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Pánská dárková peněženka z přírodní RFID kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
860 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s patentním zapínáním a RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
518 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
pánská peněženka na šířku z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
609 Kč
–39 %
Malá, tenká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
367 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
Hnědá kompaktní pánská peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
932 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
562 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
Módní pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
pánská kožená peněženka bez zapínání se vzorem psa
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
