Vertikální dámská kožená peněženka s květinovým vzorem
Kód: ROV-20288-UNIWSouvisející produkty
od 1 493 Kč –47 %
šaty ve vintage stylu s plisovanou sukní a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 786 Kč
Made in EU
3 239 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 905 Kč
Made in EU
954 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
578 Kč
Made in EU
1 357 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
759 Kč
Made in EU
2 938 Kč
–44 %
Módní šaty se stojáčkem a vázáním M447
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 641 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
684 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Made in EU
1 557 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
944 Kč
Made in EU
1 432 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
800 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
906 Kč
Made in EU
1 877 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 049 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty s krátkým rukávem M085
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Detailní popis produktu
Vertikální dámská kožená peněženka s květinovým vzorem - Peterson
Nejkvalitnější dámská peněženka z přírodní kůže, která:
- má 2 kapsičky na mince
- má 1 kapsu na bankovky
- má 9 slotů na karty
- je bezpečný - má funkci RFID
- je držitelem osvědčení o registraci
Dámská peněženka Peterson®:
- Kvalita a preciznost zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní kůže, velmi příjemné na dotek,
- Květinový vzor | Model s krásným vzorem růží. Uzavírá se klopou. Přední strana zdobená vyraženým logem značky.
- Praktické a funkční | Tento model byl navržen extrémně intuitivně a funkčně. Vejde se vám do něj velké množství karet, dokladů i hotovosti.
- Ochrana vašich karet | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence proti odcizení finančních prostředků z účtu.
- Ideální jako dárek | Peněženka je balena ve firemní krabičce z tvrdého kartonu.
Uspořádejte si karty
Uvnitř peněženky:
- 2 vnější kapsy na mince; jeden z nich je dvojitý, zapínaný na zip, druhý - uzavřený háčkem.
- 1 otevřená přihrádka na bankovky ;
- 4 přihrádky na velké dokumenty , do kterých se snadno vejde osvědčení o registraci,
- 9 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardního formátu. Jedna z přihrádek je průhledná a je ideální pro focení.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Vyhnete se tak oděrkám na kůži při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Dárkově zabaleno
S peněženkou vždy získáte:
- elegantní krabice;
- sada firemních štítků.
Rozměry balení: 11,5x14x5 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051159497 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Zelená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Plně s potiskem |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
Velká peněženka z ekokůže s vnější kapsou a zapínáním na druk
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
341 Kč
Made in EU
1 048 Kč
–39 %
dámská peněženka na karty, přírodní a eko kůž
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
632 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní a eko kůže s pleteným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
756 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z ekokůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
456 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
Peněženka ve stylu penálu z lakované kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká vertikální peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 344 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
798 Kč
Made in EU
1 062 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
