Zateplené Pánské Zimní Boty Šněrovací Progress PROGJ-24-153
Kód: BO-34335-H BO-34335-J BO-34335-N BO-34335-P Zvolte variantuSouvisející produkty
15 412 Kč
–31 %
Vintage bunda z pravé koňské kůže v zimním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
10 629 Kč
od 2 376 Kč –42 %
Pánská zimní kožená bunda s kapucí a teplou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 358 Kč
11 086 Kč
–31 %
Kožená bunda z kozí kůže v úzkém střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
7 646 Kč
od 1 099 Kč až –50 %
Pánská vintage bunda z umělé kůže, podzimní styl
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 550 Kč
11 485 Kč
–31 %
Těžká kožená bunda z pravé hovězí kůže v retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
7 921 Kč
7 094 Kč
–35 %
Klasická letecká bunda G1 z pravé hovězí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 577 Kč
od 6 834 Kč –31 %
Letecká bunda A2 z pravé hovězí kůže v klasickém střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 713 Kč
od 6 835 Kč –31 %
Vintage motorkářská bunda z pravé hovězí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 714 Kč
16 062 Kč
–31 %
Kožená bunda z toskánské kůže s vintage vzhledem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 077 Kč
od 12 689 Kč –31 %
Elegantní kožená bunda z jehněčí kůže v slim střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 8 751 Kč
38 529 Kč
–31 %
Kožená bunda s odnímatelnou kožešinovou vložkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
26 572 Kč
17 509 Kč
–31 %
Lovecká bunda z pravé hovězí kůže v úzkém střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
12 075 Kč
od 7 809 Kč –31 %
Zateplená letecká bunda z ovčí kůže s nášivkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 5 385 Kč
od 2 268 Kč –42 %
Koženková bunda s nastavitelným pasem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 296 Kč
3 920 Kč
–35 %
Koženková bunda s odepínací kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 529 Kč
2 333 Kč
–42 %
Pánská motorkářská kožená bunda se stojáčkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 333 Kč
Detailní popis produktu
Pánské boty od značky Big Star vyrobené z přírodní semišové kůže jsou stylovou a praktickou volbou na chladnější dny. Zateplené obuvnickou podšívkou, zajišťují tepelný komfort a zaoblené špičky jim dodávají klasický vzhled. Model je na zip a šněrování, což umožňuje pohodlné přizpůsobení noze. Toto elegantní a funkční obuv je ideální pro každodenní styling. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
41-27/42-27,5/43-28/44-29/45-29,5/46-30,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotníkové boty (chukka boots) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Výška podpatku: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 11 cm |
| Horní šířka: | 10,5 cm |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Délka zboží v centimetrech: | 36 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 32 |
| Celková hmotnost v gramech: | 2304 |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
od 2 022 Kč –42 %
Kožené kotníkové boty unisex na šněrování
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 156 Kč
7 473 Kč
–31 %
Kožené boty v retro pracovním designu
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
5 154 Kč
Made in EU
1 582 Kč
–36 %
Pánské Sněhule Lee Cooper LCJ-24-44-2872M
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 008 Kč
od 1 391 Kč –47 %
Pánské outdoorové boty s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 732 Kč
od 1 770 Kč –50 %
Klasické kotníkové boty pro pány MaFen
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 885 Kč
od 1 782 Kč –42 %
Pánské pracovní boty s ocelovou špičkou do terénu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 019 Kč
Made in EU
2 963 Kč
–36 %
Semišové pánské zimní boty Big Star OO174187
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 887 Kč
od 1 934 Kč –42 %
Maskáčové pánské pracovní boty na zimu a outdoor
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 106 Kč
Made in EU
2 712 Kč
–36 %
Kožené Zateplené Kotníkové Boty Pánské Big Star OO174166
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 728 Kč
od 2 373 Kč –42 %
Kožené zimní kotníkové boty s kožíškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 356 Kč
Made in EU
3 231 Kč
–36 %
Pánské turistické boty WRANGLER WEST MEN MID 20253027
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 058 Kč
Made in EU
Pánské vysoké tenisky s matnou texturou a reliéfním logem - V1 OM-FOTH-0185
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
791 Kč
od 1 821 Kč –42 %
Pánské taktické boty pro outdoor a turistiku
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 041 Kč
Made in EU
2 632 Kč
–36 %
Semišové Pánské Trekingové Boty Big Star SS174264
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 677 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
