Dámská kožená peněženka na karty
Kód: ROV-20069-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 432 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
800 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 171 Kč
Made in EU
2 660 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 565 Kč
Made in EU
2 603 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 438 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 171 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
Šaty s asymetrickým záhybem u výstřihu S284
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 179 Kč
Made in EU
954 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
578 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
917 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
1 357 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
759 Kč
Made in EU
3 354 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 973 Kč
Detailní popis produktu
Dámská kožená peněženka na karty - Peterson
- Vážená polská značka | Výrobek známé a respektované polské značky s dlouholetou tradicí.
- Nejvyšší kvalita zpracování | Vyrobeno z velmi odolné přírodní kůže vynikající kvality s hladkou texturou na vnější i vnitřní straně.
- Nadčasová, klasická červená | Jednoduchý, klasický design a vysoká úroveň funkčnosti. Model v horizontální orientaci, zapínání na patentku. Přední stranu peněženky zdobí originální logo značky.
- Prostorná peněženka pro velké potřeby | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti.
- Zabezpečení vašich karet | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
Rozsáhlý a prostorný interiér pro vaše karty
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se do ní vešlo vše, co denně potřebujete. Vnitřek je navíc lemován podšívkou s logem, která chrání kůži před poškozením.
Uvnitř najdete:
- 3 přihrádky na velké dokumenty , do kterých se snadno vejde osvědčení o registraci.
- 12 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardního formátu. Jedna z přihrádek je průhledná a je ideální pro focení.
- 1 přihrádka ve střední části peněženky, uzavíratelná na zip.
- 1 otevřená kapsa na zadní straně peněženky.
Sekce peněz
Tento model také pojme velké množství tradiční hotovosti. Kapsy na peníze jsou rovněž podšité podšívkou odolnou proti oděru .
- své mince schováte do 2 prostorných kapes . Jedna se zapíná na zip a druhá na klopu s patentkou;
- Na bankovky jsou 2 otevřené přihrádky .
Zadní kapsa
Kapsa na zadní straně peněženky je velmi pohodlná. Každý z nás má ve svém držení malé věci, které nejsou natolik důležité, aby byly uloženy v bezpečně uzamčené peněžence. Vnější kapsu lze využít například jako místo pro jednorázové jízdenky MHD.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051135996 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
832 Kč
–39 %
peněženka z ekokůže se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
501 Kč
Made in EU
1 123 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
676 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká vertikální peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
756 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z ekokůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
456 Kč
Made in EU
1 304 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
786 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka s květinovým vzorem z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 152 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
694 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
547 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z ekokůže se vzorem plameňáků
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
330 Kč
Made in EU
756 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže, zapínání na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
456 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
dámská peněženka s tkaným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
