Dámská kožená peněženka na patentku
Kód: ROV-18730-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Made in EU
2 603 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 438 Kč
Made in EU
1 306 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
730 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
917 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Made in EU
od 1 932 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 171 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 357 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
759 Kč
Made in EU
1 877 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 049 Kč
Detailní popis produktu
Dámská kožená peněženka na patentku - Peterson
- Nejvyšší kvalita a preciznost zpracování Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže s hladkou texturou
- Klasická černá vždy v módě | Peněženka klasického stylu ve smyslné červené barvě. Model ve vertikální orientaci, upevněný odolnou západkou
- Prostorný interiér | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte doklady. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat
Rozsáhlý interiér pro vaše karty a hotovost
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se do ní vešlo vše, co denně potřebujete. Vnitřek je navíc lemován podšívkou s logem, která chrání kůži před poškozením.
Uvnitř najdete:
- 1 dvojitá kapsa na mince. Jde v podstatě o samostatnou sekci, uzavíratelnou na zip. Po jeho otevření se objeví 2 prostorné přihrádky;
- 2 otevřené přihrádky na bankovky ;
- 3 přihrádky na velké dokumenty . Jedním z těchto míst je průhledné okno;
- 9 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti. Jedna z přihrádek je průhledná a je ideální pro focení.
DÁREK ZABALENÝ
Při koupi této peněženky získáte elegantně zabalený kompletní dárek, připravený darovat milované osobě.
S peněženkou vždy získáte:
- elegantní krabice (krásná dekorativní firemní krabice viditelná na aukci)
- sada firemních štítků
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051160738 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 502 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
905 Kč
Made in EU
1 187 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
1 246 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
751 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
Velká peněženka z ekokůže s vnější kapsou a zapínáním na druk
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
341 Kč
Made in EU
756 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže, zapínání na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
456 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
620 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka s květinovým vzorem z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 304 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
786 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní a eko kůže s magnetickým a zipovým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
821 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
