dámská peněženka z přírodní a eko kůže s magnetickým a zipovým zapínáním
Kód: ROV-29799-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
906 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
od 1 493 Kč –47 %
šaty ve vintage stylu s plisovanou sukní a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 786 Kč
Made in EU
Šaty s asymetrickým záhybem u výstřihu S284
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 179 Kč
Made in EU
2 747 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 616 Kč
Made in EU
954 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
578 Kč
Made in EU
1 877 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 049 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
1 155 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
645 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
1 557 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
944 Kč
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
776 Kč
Made in EU
1 432 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
800 Kč
Detailní popis produktu
Červená dámská peněženka z přírodní a eko kůže s magnetickým a zipovým zapínáním - Peterson
- Vyrobeno z kombinace přírodní a eko kůže.
- Moderní RFID systém, který chrání vaše data.
- Vhodné pro každou příležitost – od každodenního nošení až po zvláštní příležitosti.
- Pečlivě dokončený interiér s promyšleným uspořádáním.
- Dva typy zapínání pro maximální pohodlí: zip a magnety.
Praktický interiér, který dělá rozdíl
- Uvnitř najdete 12 slotů na karty – intuitivně uspořádaných tak, abyste k nim měli vždy rychlý přístup.
- Dvě další přihrádky na dokumenty vám umožní uspořádat všechny důležité dokumenty bez zbytečného chaosu. Peněženka je prostorná, ale ne zahlcující – vnitřek byl navržen s ohledem na maximální funkčnost.
Hotovost je vždy v perfektním pořádku
- 2 kapsy na bankovky vám umožňují oddělit měny nebo uspořádat si finanční prostředky podle vašich potřeb.
- Další kapsa na mince s robustním zipem zajišťuje, že vám drobné nevypadnou a budou vždy po ruce. Je to praktické řešení, které kombinuje funkčnost s bezpečností.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051262869 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 19 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 123 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
676 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní a eko kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 062 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Made in EU
520 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
520 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 344 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
661 Kč
Made in EU
1 080 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
651 Kč
Made in EU
520 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní a eko kůže s pleteným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
