Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Kód: ROV-31026-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
2 603 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 438 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
2 611 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 459 Kč
Made in EU
2 269 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 268 Kč
Made in EU
1 683 Kč
–41 %
Šaty do A úpletové s dlouhým rukávem A162
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
990 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
920 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
920 Kč
Made in EU
2 209 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 339 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty bez rukávů s pasem A090
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 362 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
761 Kč
Detailní popis produktu
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem - Peterson
- Kůže nejvyšší kvality | Vyrobena z vysoce kvalitní pravé kůže, je mimořádně odolná. Výběrem peněženky vyrobené z tohoto materiálu si můžete být jisti, že vám vydrží roky.
- Přitáhněte pozornost | Peněženka v nadčasovém stylu a módní barvě s decentním logem na přední straně. Vyberte si doplněk, ve kterém se budete cítit módně a pohodlně.
- Praktický a kompaktní | Nezabere mnoho místa v tašce, snadno ho uložíte i do kapsy
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybaveno technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezkontaktní karty, biometrické doklady, průkazy totožnosti a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Spousta místa na karty
Kompaktní peněženka s prostorným vnitřkem. Vejde se do ní vše, co potřebujete pro každodenní použití. Peněženka obsahuje:
- 11 přihrádek určených pro karty, včetně 1 průhledné, kterou lze s úspěchem použít jako přihrádku na fotografii;
Přihrádky na karty a dokumenty jsou také podšité . To pomáhá předcházet odření při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
I přes svou malou velikost se do peněženky vejdou ty nejnutnější věci . Kapsy na bankovky a mince jsou dostatečně velké, aby se do nich vešly značné částky hotovosti.
- Mince si můžete uložit do 1 kapsy , která se nachází na vnější straně peněženky a zapíná se na zip,
- Bankovky se vejdou do 2 otevřených přihrádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051297182 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 382 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
833 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 185 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka Peterson s vícebarevným vzorem z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 061 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
639 Kč
Made in EU
1 186 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
989 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
596 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Velká, horizontální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
797 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
726 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
