Dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Kód: ROV-30742-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 363 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 978 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
908 Kč
Made in EU
1 275 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
773 Kč
1 925 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 167 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
1 331 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
1 665 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 421 Kč
–39 %
Košilové midi šaty se zlatými knoflíky a vázáním 531-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
862 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
761 Kč
Made in EU
1 226 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
744 Kč
od 1 493 Kč –47 %
šaty ve vintage stylu s plisovanou sukní a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 786 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku - Peterson
- Vyrobeno z ekokůže.
- Vysoká funkčnost.
- Až 12 slotů na karty – ideální pro platební karty, věrnostní karty a dokumenty standardního formátu.
- Samostatná přihrádka na mince uzavíratelná odolným zipem - pohodlný přístup a bezpečnost.
- 1 přihrádka na bankovky.
- 2 kapsy na větší dokumenty - vejde se do nich mimo jiné i váš technický průkaz.
- Praktické fotookénko .
Přihrádky na karty a dokumenty
Uvnitř najdete praktické a dobře organizované uspořádání, které zajišťuje, že každý prvek má své místo.
Peněženka je vybavena:
- 12 slotů na karty – ideální pro platební, věrnostní nebo městské karty.
- 2 větší kapsy na dokumenty – vhodné pro dokumenty většího formátu.
Uspořádání přihrádek zajišťuje plný komfort používání – vše je viditelné, snadno dostupné a organizované.
Kapsy na mince a bankovky
Peněženka také poskytuje promyšlenou organizaci vašich peněz, takže rychle najdete vše, co potřebujete.
- Dvojitá kapsa na mince na zip - samostatná část peněženky, poskytuje bezpečné a organizované místo pro mince.
- 1 přihrádka na bankovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051249570 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Bordová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
754 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 419 Kč
–39 %
Klasická kožená dámská peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
855 Kč
Made in EU
1 458 Kč
–39 %
Elegantní kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
879 Kč
Made in EU
909 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 059 Kč
–39 %
Malá kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
638 Kč
Made in EU
1 380 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
831 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z ekokůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 360 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
1 004 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
909 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se na patentku a sponu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
737 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
