Malá dámská peněženka z lakované kůže
Kód: ROV-31094-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
909 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
909 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
909 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
920 Kč
Made in EU
1 436 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
802 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
3 132 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 843 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Elegantní šaty vhodné do kanceláře A078
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
2 603 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 438 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 409 Kč
1 671 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 013 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 831 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Detailní popis produktu
Malá dámská peněženka z lakované kůže v červené barvě - Lorenti
- Vyrobeno z vysoce kvalitní pravé hovězí kůže , imitující hadí kůži. Kůže je lakovaná.
- Peněženka, která se snadno vejde do kapsy nebo kabelky.
- Elegantní, nadčasový design.
- Vybaven RFID systémem , který chrání kartu v peněžence před krádeží finančních prostředků z účtu.
Jemná dámská peněženka vyrobená z přírodní lakované kůže . Tato peněženka je pro odvážné a elegantní ženy.
Peníze na svém místě
Peněženka je na svou velikost velmi prostorná.
- Mince si můžete vložit do 1 dvojité kapsy na háčku ;
- Bankovky můžete umístit do 1 velké, otevřené kapsy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051292019 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 7 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z lakované ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Dámská peněženka s krokodýlím vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
726 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
762 Kč
Made in EU
989 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
596 Kč
Made in EU
930 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Made in EU
1 006 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
