Dámská peněženka-penál ekokůže
Kód: ROV-31241-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 332 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
Made in EU
2 669 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 570 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
952 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
909 Kč
Made in EU
1 436 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
802 Kč
Made in EU
1 310 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
732 Kč
Made in EU
1 158 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
647 Kč
Made in EU
954 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
578 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty s krátkým rukávem M085
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
Dlouhé šaty ve vojenském stylu SUK157
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 663 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka-penál ekokůže - Rovicky
- Pečlivě vybrané materiály – tento model je vyroben z vysoce kvalitní ekokůže, která zaručuje esteticky příjemný vzhled a odolnost při každodenním používání. Solidní švy a důraz na detail se promítají do dlouhotrvajícího produktu.
- Elegance pro každou příležitost – její nadčasový design dělá z peněženky perfektní doplněk jak k každodenním outfitům, tak k formálnějším outfitům. Je to stylový doplněk, který zdůrazňuje osobnost majitele.
- Funkční interiér – rozsáhlý systém přihrádek a kapes umožňuje pohodlné uspořádání karet, dokumentů, hotovosti a drobného příslušenství, což zajišťuje pohodlné každodenní používání.
- Poutavé detaily – ozdobné kování, zip a logo značky na přední straně dodávají peněžence elegantní vzhled a zdůrazňují její vytříbený design.
- Perfektní nápad na dárek – peněženka je zabalena v elegantní, značkové krabičce, takže je perfektním praktickým a stylovým dárkem pro milovanou osobu.
Správně navržený interiér
Díky velkorysému vnitřnímu prostoru si můžete uložit všechny nezbytnosti na jednom místě. Pečlivě naplánované uspořádání vám pomůže udržet si přehled o peněžence.
- 8 přihrádek o velikosti průkazu totožnosti pro uložení platebních karet, věrnostních karet, dokumentů nebo vizitek;
- 4 prostorné kapsy , které pojmou větší dokumenty , například technický průkaz.
Přihrádky na drobné a bankovky
Peněženka splňuje potřeby jak těch, kteří preferují transakce kartou , tak i těch, kteří preferují tradiční hotovost. Proto nabízí:
- Prostorná kapsa na mince se zapínáním na zip zajišťuje bezpečí vašich peněz .
- Velká přihrádka na bankovky . Díky pečlivě zvoleným rozměrům pojme značné množství hotovosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051296321 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
726 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
dámská peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 277 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
770 Kč
Made in EU
1 185 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 421 Kč
–39 %
Klasická kožená dámská peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
856 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
989 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
596 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
868 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
