Dámská peněženka z přírodní kůže na patentku a zip
Kód: ROV-23897-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
915 Kč
Made in EU
2 310 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 359 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
1 696 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Made in EU
3 581 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 106 Kč
Made in EU
3 985 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 344 Kč
Made in EU
3 349 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 970 Kč
Made in EU
1 430 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
799 Kč
Made in EU
1 219 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
681 Kč
Made in EU
1 229 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
745 Kč
Made in EU
2 933 Kč
–44 %
Módní šaty se stojáčkem a vázáním M447
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 639 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z přírodní kůže na patentku a zip - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže. Kůže na vnější straně je lakovaná a zdobená vyraženým monogramem s logem značky;
- Středně velká peněženka | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti;
- Ochrana proti krádeži karty | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Prostor pro karty a doklady
Portfolio zahrnuje:- 9 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty ve standardním formátu;
- 4 kapsy na větší dokumenty (jako osvědčení o registraci v obalu). Jeden z nich je průhledný, zbytek je skryt pod oddíly karet.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Peněžní sekce
Peněženka je velmi prostorná. Kapsy na bankovky a mince jsou dostatečně velké, aby se do nich vešlo velké množství peněz.
- mince vložíte do vnější 1 dvojité kapsy , což je v podstatě samostatná sekce. Jedná se o pohodlné řešení, pokud v dané situaci potřebujete pouze nějakou změnu. Kapsa se zapíná na zip;
- bankovky se vejdou do otevřené přihrádky uvnitř peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051176333 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
830 Kč
–39 %
Velká horizontální dámská peněženka z eko-kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
1 637 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zipem a patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
986 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
Pánská sportovní peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
797 Kč
Made in EU
889 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
888 Kč
–39 %
Dámská malá kožená peněženka se zipem a patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
535 Kč
Made in EU
1 149 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
486 Kč
–39 %
Dámská peněženka penálového typu z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
293 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka střední velikosti
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Kompaktní dámská peněženka s exotickým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
952 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
574 Kč
Made in EU
od 1 038 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 625 Kč
Made in EU
1 677 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 011 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská vícebarevná kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
