Střední dámská peněženka z pravé kůže
Kód: ROV-21769-UNIW ROV-21773-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
976 Kč
Made in EU
2 933 Kč
–44 %
Módní šaty se stojáčkem a vázáním M447
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 639 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
915 Kč
Made in EU
1 278 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
775 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
3 118 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 834 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 795 Kč
Made in EU
2 043 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 238 Kč
Detailní popis produktu
Střední dámská peněženka z pravé kůže - Peterson
- přírodní kůže | Vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže vyznačující se nadprůměrnou odolností;
- Stylový design | Peněženka v nadčasovém stylu a klasické barvě s decentním logem na přední straně;
- Dostatek místa pro karty | Peněženka má spoustu praktických přihrádek a kapes, díky kterým se do ní vejdou všechny karty a doklady
- Perfektní dárek | Peněženka je zabalena ve značkové krabičce.
- 5 přihrádek vyhrazených na karty
prostorná kapsa na mince a bankovky
Peněženka vybavená systémem RFID.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 13 cm |
| Tloušťka: | 4 cm |
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na zip a patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
726 Kč
Made in EU
1 499 Kč
–39 %
Elegantní dámská magnetická peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
904 Kč
Made in EU
1 708 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zapínáním s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
1 029 Kč
Made in EU
1 971 Kč
–39 %
Velká, kožená dámská peněženka s háčkem a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 188 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 440 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
868 Kč
Made in EU
od 1 695 Kč –39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 1 021 Kč
Made in EU
700 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
1 559 Kč
–39 %
Klasická dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
939 Kč
Made in EU
1 579 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 519 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
915 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
726 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Klasická, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
855 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
515 Kč
Made in EU
od 1 038 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 625 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
