Klasická, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-21762-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 206 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 337 Kč
Made in EU
1 115 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
676 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
915 Kč
Made in EU
1 153 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
644 Kč
Made in EU
1 278 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
775 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 169 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
976 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
šaty z manšestru pro podzim a zimu ve volném střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 653 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
2 050 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
905 Kč
Detailní popis produktu
Klasická, malá dámská peněženka z přírodní kůže - Peterson
- Nejvyšší kvalita zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže vyznačující se nadprůměrnou odolností;
- Klasická červená | Peněženka v nadčasovém stylu a elegantní červené barvě s decentním logem na přední straně;
- Šikovný a kompaktní | V kabelce vám nezabere mnoho místa, snadno jej schováte i v kapse;
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezkontaktní karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Kartová sekce
Malá peněženka s velmi rozsáhlým vnitřkem. Pojme vše, co denně potřebujete
Portfolio zahrnuje:
- 11 přihrádek vyhrazených na karty, včetně 1 průhledné, kterou lze úspěšně použít jako přihrádku na fotografie.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
I přes své malé rozměry obsahuje peněženka ty nejnutnější drobnosti . Kapsy na bankovky a mince jsou dostatečně velké, aby se do nich vešlo velké množství peněz.
- mince můžete vložit do 1 kapsy , která se vejde na vnější stranu peněženky a zapíná se na zip ;
- bankovky se vejdou do 2 otevřených přihrádek.
Peněženka vybavená technologií RFID.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051184031 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
od 811 Kč –39 %
Dámská malá kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 489 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zipem a klopou
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
690 Kč
Made in EU
486 Kč
–39 %
Dámská peněženka penálového typu z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
293 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Dámská lakovaná peněženka s květy, z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 879 Kč
Made in EU
1 440 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
868 Kč
Made in EU
od 1 150 Kč –39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 693 Kč
Made in EU
871 Kč
–39 %
Dárková sada: dámská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Made in EU
1 519 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
915 Kč
Made in EU
1 708 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zapínáním s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
1 029 Kč
Made in EU
1 145 Kč
–39 %
Malá dámská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
916 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní a ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
552 Kč
Made in EU
1 637 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zipem a patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
986 Kč
Made in EU
od 1 578 Kč –39 %
Velká dámská peněženka s hadím potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 951 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
