Elegantní dámská magnetická peněženka
Kód: ROV-22928-UNIWSouvisející produkty
1 774 Kč
–47 %
PLetené šaty s ozdobnými knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
934 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 169 Kč
Made in EU
1 278 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
775 Kč
Made in EU
2 259 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 262 Kč
Made in EU
2 050 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
2 310 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 359 Kč
od 1 493 Kč –47 %
šaty ve vintage stylu s plisovanou sukní a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 786 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
976 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 169 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 795 Kč
Made in EU
3 985 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 344 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
915 Kč
od 760 Kč až –50 %
šaty s límečkem – áčkový střih pro plnoštíhlé
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 380 Kč
Made in EU
952 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
577 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní dámská magnetická peněženka - Peterson
- Polská značka s tradicemi | Produkt polské značky, kterému důvěřují tisíce zákazníků!
- Peněženka vyrobená z nejkvalitnější kůže Vyrobeno z lakované kůže , velmi odolné a příjemné na dotek. Zvenku má hladkou texturu, zevnitř je jeho povrch matný a žilkovaný.
- Prostorná peněženka pro velké potřeby | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti.
- Vybaven systémem RFID | Tato technologie chrání kartu v peněžence před krádeží prostředků z účtu.
- Baleno v krabici | Pokud chcete tuto peněženku darovat, ušetříte čas hledáním krabice!
Sekce pro karty a doklady
Vnitřek peněženky obsahuje:
- 12 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu (např.
- 2 přihrádky na větší dokumenty, jako jsou osvědčení o registraci;
Přihrádky na karty jsou zajištěny podšívkou . Vyhnete se tak oděrkám na kůži při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Peněžní sekce s pohodlným přístupem
Kapsy na peníze jsou velmi prostorné. Tento model bude ideální pro fanoušky tradiční hotovosti.
- mince můžete vložit do 1 dvojité kapsy, zapínané na zip;
- Je zde 1 otevřená přihrádka na bankovky .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051159947 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Typ: | Peněženka |
| Barva: | Červená |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | magnet |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 19 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Kompaktní dámská peněženka s exotickým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 242 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
od 1 578 Kč –39 %
Velká dámská peněženka s hadím potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 951 Kč
Made in EU
od 1 717 Kč –39 %
Prostorná, kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
od 1 034 Kč
Made in EU
888 Kč
–39 %
Dámská malá kožená peněženka se zipem a patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
535 Kč
Made in EU
645 Kč
–39 %
Velká horizontální dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
1 559 Kč
–39 %
Klasická dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
939 Kč
Made in EU
od 1 480 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka zdobená holografickými motýlky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 891 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID ochranou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
952 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
574 Kč
Made in EU
1 145 Kč
–39 %
Malá dámská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Klasická malá dámská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
1 225 Kč
–39 %
Dámská malá kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
738 Kč
Made in EU
871 Kč
–39 %
Dárková sada: dámská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
