Dámská peněženka z lakované kůže
Kód: ROV-22198-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 742 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
973 Kč
Made in EU
1 278 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
775 Kč
Made in EU
952 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
577 Kč
Made in EU
1 115 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
676 Kč
Made in EU
1 153 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
644 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 169 Kč
Made in EU
1 304 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
729 Kč
Made in EU
1 430 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
799 Kč
Made in EU
1 874 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 047 Kč
Made in EU
3 349 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 970 Kč
Made in EU
1 766 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 071 Kč
Made in EU
2 310 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 359 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z lakované kůže - Peterson
- Nejvyšší kvalita a preciznost zpracování Vyrobeno z lakované kůže , velmi odolné a příjemné na dotek. Na vnější straně má hladkou, matnou texturu, na vnitřní straně je její povrch mírně žilkovaný;
- Klasická elegance | Peněženka klasického stylu. Model ve vodorovné orientaci, upevněný bezpečnou a odolnou západkou;
- Můžete do něj uložit velké množství karet Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti;
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
Několik slotů pro karty a hotovost
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se do ní vešlo vše, co denně potřebujete. Vnitřek je navíc lemován podšívkou s logem, která chrání kůži před poškozením.
Uvnitř najdete:
- 2 kapsy na mince; jeden se zapíná na háček, druhý na zip;
- 3 otevřené přihrádky na bankovky ;
- 3 přihrádky na velké dokumenty , do kterých se vejde osvědčení o registraci;
- 17 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti. Jedna z přihrádek je průhledná a je ideální pro focení.
Každá peněženka je zabalena v elegantní firemní krabičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051159848 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 15+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
1 303 Kč
–39 %
Dámská středně velká peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Kompaktní dámská peněženka s exotickým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 578 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s hadím potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Kompaktní dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
od 735 Kč –39 %
Dámská kompaktní kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 443 Kč
Made in EU
645 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
1 242 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
2 050 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 235 Kč
Made in EU
1 342 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka s háčkem a sponou
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
809 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
Pánská sportovní peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
797 Kč
Made in EU
645 Kč
–39 %
Velká horizontální dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
1 149 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská vícebarevná kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
