Dámská malá kožená peněženka na patentku
Kód: ROV-21037-UNIW ROV-21035-UNIW ROV-21036-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
šaty z manšestru pro podzim a zimu ve volném střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 653 Kč
Made in EU
1 118 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
678 Kč
Made in EU
3 257 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 799 Kč
Made in EU
1 357 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
758 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Made in EU
3 237 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 905 Kč
Made in EU
1 281 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Made in EU
3 151 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 853 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
1 281 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
776 Kč
Made in EU
1 934 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 172 Kč
Detailní popis produktu
Dámská malá kožená peněženka na patentku - Peterson
- Kůže nejvyšší kvality | Vyrobeno z přírodní kůže , velmi odolné a příjemné na dotek;
- Nadčasový, malý doplněk | Stylová malá peněženka se zapínáním na patentky;
- Šikovný a kompaktní | Relativně malý model - ideální pro malé tašky. V kabelce vám nezabere mnoho místa, snadno jej schováte i v kapse;
- Ochrana vašich karet | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Ideální pro tradicionalisty
Navzdory měnící se době je ve vaší peněžence stále místo pro tradiční hotovost . Kapsy na peníze jsou rovněž podšité oděruvzdornou podšívkou.
Své mince můžete skrýt v:
- 1 kapsa se zapínáním na patentky. Tato kapsa se nachází na vnější straně, na přední straně peněženky;
Bankovky můžete schovat do:
- 1 otevřená , široká přihrádka . Je velmi prostorná, vejde se do ní spousta papírových peněz.
Zadní kapsa
Kapsa na zadní straně peněženky je velmi pohodlná. Každý z nás má ve svém držení malé věci, které nejsou natolik důležité, aby byly uloženy v bezpečně uzamčené peněžence. Vnější kapsu lze využít například jako místo na jednorázové jízdenky MHD nebo na kartu, kterou používáte nejčastěji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Fialová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 1,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 11.67 |
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
prošívaná dámská peněženka na karty z ekokůže, horizontální
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka na karty z reliéfní ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 079 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
650 Kč
Made in EU
1 244 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 303 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s horizontálním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 186 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 421 Kč
–39 %
Klasická kožená dámská peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
856 Kč
Made in EU
700 Kč
–39 %
dámská peněženka ve stylu penálu z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
663 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
400 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
1 244 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
