Malá, kožená dámská peněženka se zapínáním a háčkem
Kód: ROV-22838-UNIW ROV-22941-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Made in EU
1 696 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
3 118 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 834 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 169 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
915 Kč
Made in EU
1 766 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 071 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
905 Kč
Detailní popis produktu
Malá, kožená dámská peněženka se zapínáním a háčkem - Peterson
- Přírodní kůže nejvyšší kvality | Peněženka klasického stylu. Model ve vodorovné orientaci, upevněný pevnou západkou;
- Šikovný a kompaktní | V kabelce vám nezabere mnoho místa, snadno jej schováte i v kapse;
- Extrémně funkční | I přes své malé rozměry se do něj vejde vše, co potřebujete, tedy karta/doklad a hotovost;
- Ochrana karty na nejvyšší úrovni | Vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Organizace interiéru
Peněženka je navržena velmi minimalisticky. I přes malé rozměry do ní vejdete nejnutnější věci.
Peněženka obsahuje:
- 1 průhledná kapsa vyhrazená na karty, dokumenty standardní velikosti nebo fotografie;
- 1 otevřená kapsa na bankovky;
- 1 kapsa na mince, uzavřená stylovým háčkem .
Výše uvedené přihrádky a přihrádky jsou chráněny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Peněžní sekce s pohodlným přístupem
I přes své malé rozměry obsahuje peněženka ty nejnutnější drobnosti . Kapsy na bankovky a mince jsou dostatečně velké, aby se do nich vešlo velké množství peněz.
- mince můžete vložit do 1 kapsy , která se vejde na vnější stranu peněženky a zapíná se na háček ;
- bankovky se vejdou do 1 otevřené přihrádky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 7 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
790 Kč
–39 %
Klasická malá dámská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z eko-kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
1 238 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní kůže na patentku a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
746 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s kapsou na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 283 Kč
–39 %
Středně velká dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
od 811 Kč –39 %
Dámská malá kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 489 Kč
Made in EU
888 Kč
–39 %
Dámská malá kožená peněženka se zipem a patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
535 Kč
Made in EU
od 1 242 Kč –39 %
dámská lakovaná kožená peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 748 Kč
Made in EU
2 777 Kč
–39 %
Dárková sada: dámská kožená peněženka a parfémovaná voda
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
1 673 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Klasická, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 479 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
891 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
od 1 578 Kč –39 %
Velká dámská peněženka s hadím potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 951 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
