Dámská peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-22942-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 043 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 238 Kč
Made in EU
3 581 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 106 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
1 774 Kč
–47 %
PLetené šaty s ozdobnými knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
934 Kč
Made in EU
1 115 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
676 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Made in EU
2 310 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 359 Kč
Made in EU
1 766 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 071 Kč
Made in EU
1 222 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
2 657 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 563 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
915 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z přírodní kůže - Peterson
- Kůže nejvyšší kvality | Šité velmi odolné z přírodní kůže vynikající kvality s hladkou texturou;
- Nadčasový design | Peněženka klasického stylu. Model v horizontální orientaci, zapínání na klopu se stylovým patentkem;
- Bude držitelem osvědčení o registraci | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti;
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Řada vnitřních kapes
Peněženka obsahuje:- 6 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty ve standardním formátu;
- 7 kapes na větší dokumenty, např. osvědčení o registraci v krytu, jedna z nich je průhledná.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Peněžní sekce s pohodlným přístupem
Peněženka je velmi prostorná. Kapsy na bankovky a mince jsou dostatečně velké, aby se do nich vešlo velké množství peněz.
- mince můžete vložit do 1 kapsy , která se vejde dovnitř peněženky a zapíná se na patentku ;
- Bankovky se vejdou do 2 prostorných otevřených přihrádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051188756 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
od 1 321 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka se spojkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 796 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
od 1 184 Kč –39 %
Velká peněženka z přírodní kůže se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
od 1 380 Kč –39 %
Elegantní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
832 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z eko-kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
od 1 302 Kč –39 %
Klasická dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
888 Kč
–39 %
Dámská malá kožená peněženka se zipem a patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
535 Kč
Made in EU
1 579 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 145 Kč
–39 %
Malá dámská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
od 1 717 Kč –39 %
Prostorná, kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
od 1 034 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka a klíčenka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
952 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
574 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Kompaktní dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
