Dámské lesklé polobotky s ozdobnou sponou Lindnessa
Kód: BO-30288-FSouvisející produkty
Made in EU
3 944 Kč
–41 %
Elegantní jednořadé sako s klopami A767
Doručení 3-4 dny
(6 ks)
2 320 Kč
Made in EU
Oversize, dvouřadé sako, pruhované Z71 NIFE
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 294 Kč
Made in EU
3 988 Kč
–41 %
Dámské sako s 3D květinou S370
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 346 Kč
Made in EU
2 099 Kč
–44 %
Dlouhé volné sako na knoflík M562
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 173 Kč
Made in EU
2 006 Kč
–44 %
Midi šaty se sakovým výstřihem M838
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 121 Kč
Made in EU
1 876 Kč
–44 %
Sako na zip s kontrastními kapsami M409
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
1 048 Kč
Made in EU
4 046 Kč
–41 %
Sako se staženým pasem M873
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 380 Kč
Made in EU
2 529 Kč
–39 %
Elegantní sako s páskem a asymetrickým lemem 670-1
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
1 533 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Rozepínací sako s eko kůží K112
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
916 Kč
Made in EU
3 237 Kč
–41 %
Vypasované sako jednobarevné na jeden knoflík MOE M051
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 904 Kč
Made in EU
2 454 Kč
–44 %
Tweedové kostkované sako M1150
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
1 371 Kč
Detailní popis produktu
Tyto moderní dámské polobotky na nízkém, masivním podpatku a tlusté podešvi jsou ideální doplněk k vaší jarní garderobě. Zaoblené špičky jim dodávají jemnost a měkká stélka z ekokože zajistí pohodlí po celý den. Velmi všestranný model, který skvěle ladí s různými jarními styly! Určitě by neměly chybět ve vaší skříni! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25,5/40-26/41-26,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Polobotky a Oxfordky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/30287.mp4 |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Přezka |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Ekologická kůže |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 4 cm |
| Vrchní výška: | 6 cm |
| Platforma/Podrážka: | 3 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 29 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 21 |
| Typ izolace: | Ne |
| Země původu: | Čína |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Špička: | kulatá |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Jaro/Léto |
| Celková hmotnost v gramech: | 1116.5 |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 3,5 - 5 |
Made in EU
1 763 Kč
–36 %
Polobotky z přírodního semiše Vinceza 95391
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 123 Kč
Made in EU
1 768 Kč
–36 %
Kožené Ažurové Dámské Polobotky Vinceza 79629
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 126 Kč
Made in EU
3 502 Kč
–36 %
Kožené dámské polobotky typu barefoot Zazoo N1341
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 231 Kč
Made in EU
2 082 Kč
–36 %
Kožené síťované dámské polobotky na platformě Artiker 54C1604
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 326 Kč
Made in EU
2 880 Kč
–36 %
Kožené šněrovací dámské polobotky na platformě Artiker 57C2043
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 834 Kč
Made in EU
1 656 Kč
–36 %
Dámské semišové polobotky se zipem Cemela
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 055 Kč
Made in EU
1 715 Kč
–36 %
Kožené Ažurové Dámské Polobotky Vinceza 79603
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 092 Kč
Made in EU
1 656 Kč
–36 %
Kožené semišové dámské polobotky na platformě s nazouváním Vinceza 93218
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 055 Kč
Made in EU
2 160 Kč
–36 %
Semišové Dámké Polobotky Na Platformě Artiker 56C2108 -
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 375 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Kožené dámské polobotky na platformě Violeth
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
992 Kč
Made in EU
od 3 114 Kč –36 %
Kožené Polobotky S Přezkou Zazoo 20183
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 1 983 Kč
Made in EU
2 723 Kč
–36 %
Kožené dámské polobotky na podpatku Maciejka K7469-01
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 734 Kč
Made in EU
3 502 Kč
–36 %
Kožené dámské polobotky Barefoot s ozdobným detailem Zazoo 30072
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
2 231 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–36 %
Kožené otevřené dámské polobotky Telina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
931 Kč
Made in EU
1 983 Kč
–36 %
Kožené dámské polobotky Artiker 58C3070
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 263 Kč
Made in EU
3 313 Kč
–36 %
Kožené Polobotky Dámské S Přezkou Laura Messi 2980
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 110 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
