Dámské zateplené kozačky na zip Calvaro
Kód: BO-21205-BDetailní popis produktu
Dámské kozačky jsou vyrobeny z ekologického semiše. Vnitřek je zateplen přikrývkou na obuv, která je příjemná na dotek. Pásek připevněný k botám je odnímatelný. Boty mají dva zipy, z nichž jeden je neodepínatelný. Tyto boty jsou nasazeny na plochém podpatku se zrcadlovou vložkou a podrážkou s nášlapem. Boty mají pevný podpatek. Skvělý model pro mnoho podzimních stylizací! Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25/40-25,5/41-26 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/21203.mp4 |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 4,5 |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Vrchní výška: | 14,5 cm |
| Horní šířka: | 11,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 29 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 23 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1334 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
