Dámský cestovní batoh s prostorem pro notebook
Kód: ROV-22744-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 436 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
1 752 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
979 Kč
Made in EU
1 330 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
743 Kč
Made in EU
1 554 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
942 Kč
Made in EU
3 128 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 840 Kč
Made in EU
1 880 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 051 Kč
Made in EU
3 157 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 857 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 436 Kč
od 1 448 Kč –50 %
Podzimní košilové šaty – krátké, vintage střih s páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 724 Kč
Made in EU
1 643 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
918 Kč
Made in EU
2 206 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 337 Kč
Detailní popis produktu
Dámský cestovní batoh s prostorem pro notebook - LuluCastagnette
- Kvalita a preciznost zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní syntetické tkaniny - polyesteru - odolné proti oděru, nečistotám a voděodolné;
- Prostorný a funkční | Batoh určený k přenášení elektronických zařízení . Má mnoho praktických kapes, včetně kapsy vyhrazené pro notebook s obrazovkou až 14 palců;
- Pohodlí při nošení | Pohodlné , nastavitelné ramenní popruhy a rukojeť, která je spolehlivá ve veřejné dopravě pro pohodlí.
Vnější kapsy
Tento multifunkční batoh má mimořádně pohodlné 3 vyšívané kapsy na vnější straně. Na přední straně je vyšitá jedna velká kapsa uzavřená klopou a přezkami.
Po stranách jsou dvě otevřené kapsy, ideální pro přenášení například láhve s vodou nebo láhve s vodou.
Organizace interiéru
Jednokomorový batoh uzavíratelný na pevný zip. Uvnitř komory je 1 přihrádka na přenosné zařízení . Vejde se do něj notebook s úhlopříčkou displeje až 14".
Kromě toho je interiér vybaven:
- 1 velká otevřená kapsa, ideální pro tablet nebo iPad;
- 2 kapsy na zip - jedna velká, druhá menší, průhledná
- 1 otevřená kapsa na telefon
- 2 hluboké úložné prostory na bočních dílech.
Nastavitelné ramenní popruhy
Batoh s rukojetí a velmi pohodlnými ramenními popruhy. Jejich délka je nastavitelná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051235283 |
| Značka: | LuluCastagnette |
| Materiál: | Hydrofobní tkanina |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 37 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška rukojeti: | 8 cm |
| Maximální délka postroje: | 90 cm |
| Kapesní rozměry pro přenosné zařízení: | výška: 26 cm |
Made in EU
1 872 Kč
–39 %
Velký vícebarevný batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 128 Kč
Made in EU
1 447 Kč
–39 %
městský dámský batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
872 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 303 Kč
–39 %
Měkký školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
5 184 Kč
–39 %
Dámský městský kožený batoh - MARCO MAZZINI
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
3 161 Kč
Made in EU
1 578 Kč
–39 %
Praktický dámský batoh s nastavitelnými popruhy -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Městský, prostorný batoh z polyesteru s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 499 Kč
–39 %
velký dámský batoh z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
903 Kč
Made in EU
1 126 Kč
–39 %
Městský, prostorný batoh z polyesteru s místem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 735 Kč
–39 %
dámský batoh s USB a kapsou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 046 Kč
Made in EU
5 439 Kč
–39 %
Velký akademický batoh pravá kůže Old Pelle cestovní velký
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 317 Kč
4 590 Kč
–39 %
kožený dámský batoh s bezpečným přístupem do interiéru
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 799 Kč
Made in EU
1 677 Kč
–39 %
Stylový dámský batoh s klopou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 010 Kč
Made in EU
5 099 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh A4 z přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
3 109 Kč
Made in EU
1 067 Kč
–39 %
Dámský batoh s prostorem pro notebook - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
643 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
