Dámský městský batoh z ekologické kůže
Kód: ROV-27837-UNIW ROV-27839-UNIW ROV-27838-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 226 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
744 Kč
Made in EU
Dlouhé šaty ve vojenském stylu SUK157
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 662 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
1 275 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
773 Kč
Made in EU
2 755 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 621 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
1 477 Kč
–49 %
minišaty s dlouhým rukávem – večerní vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
1 158 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
647 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
908 Kč
Made in EU
3 160 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 859 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Detailní popis produktu
Dámský městský batoh z ekologické kůže - Rovicky
Zobrazený model:
- má jednu komoru;
- má 2 vnitřní a 3 vnější kapsy;
- je vybavena klasickými nastavitelnými ramenními popruhy a rukojetí;
- zapíná se na zipy;
- uvnitř je podšitý tmavou podšívkou.
Dámský městský batoh
- Vysoká kvalita zpracování | Vyrobeno z nejkvalitnější umělé, ekologické kůže;
- Prostorný a funkční model | Batoh má přihrádku uzavíranou na zip, vnitřek podšitý materiálovou podšívkou v nebarvící černé barvě;
- Pohodlné použití | Součástí výbavy je držák na ruku , který se skvěle hodí pro veřejnou dopravu, a dlouhé nastavitelné ramenní popruhy.
Spousta přihrádek na drobnosti
Správně navržený batoh, který obsahuje:
- Prostorná hlavní komora s přihrádkou a kapsou na zip.
- 3 vnější kapsy: dvě na předním panelu a jedna na zadní straně.
Snadno se do něj vejdou každodenní nezbytnosti, jako je peněženka, klíče, telefon, notebook nebo přenosné zařízení.
Vnitřek batohu je vystlán praktickou podšívkou , která chrání jeho vnitřek.
Pohodlné, nastavitelné ramenní popruhy
Pohodlný batoh, který můžete přepravovat s:
- široké nastavitelné podvazky. Díky velkému rozsahu změn délky batoh snadno perfektně padne bez ohledu na vaši výšku a postavu;
- pevné madlo umístěné v horní části batohu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Hnědá |
| Rozměr: | Střední |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 5 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 29 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Výška rukojeti: | 9 cm |
| Maximální délka postroje: | 90 cm |
Made in EU
1 871 Kč
–39 %
Velký vícebarevný batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 127 Kč
Made in EU
1 170 Kč
–39 %
dámský ekologický kožený batoh s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
705 Kč
Made in EU
1 496 Kč
–39 %
nylonový dámský batoh s popruhem na zavazadla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
901 Kč
Made in EU
635 Kč
–39 %
Dámská sportovní taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
383 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, zavěšený na nastavitelných popruzích
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV08 Lume
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 580 Kč
Made in EU
1 498 Kč
–39 %
velký dámský batoh z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
903 Kč
Made in EU
1 734 Kč
–39 %
Módní batoh s kapsami na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 381 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh se zlatým kováním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
832 Kč
Made in EU
od 1 871 Kč –39 %
Stylový batoh na notebook s přihrádkami
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
od 1 127 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh z plátna
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
2 243 Kč
–39 %
Dámský kožený, městský batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 352 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
