Velký, městský dámský batoh s vnější kapsou
Kód: ROV-29546-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
919 Kč
od 1 266 Kč až –49 %
Dámské dvoudílné šaty s límečkem – s přiléhavým střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 666 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
1 815 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 080 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
Made in EU
2 039 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 236 Kč
Made in EU
2 755 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 621 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
2 059 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 211 Kč
Made in EU
1 113 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
675 Kč
Detailní popis produktu
Velký, městský dámský batoh v béžové a hnědé barvě s vnější kapsou - Peterson
- Lehký a praktický - nezatěžuje ramena.
- Kombinace vlákna a kůže mu dodává módní charakter.
- Stylový design, který se hodí k mnoha stylům.
- Nastavitelné popruhy pro individuální přizpůsobení.
Snadné použití
- Nastavitelné popruhy zajišťují pohodlné nošení , ať už plánujete krátkou procházku nebo celodenní výlet.
- Robustní rukojeť nahoře vám také umožňuje nosit ji v ruce nebo ji zavěsit do skříňky.
Praktický interiér
Vnitřek batohu byl navržen s ohledem na pořádek a pohodlí.
- Hlavní přihrádka pojme všechny vaše nezbytnosti i větší předměty. Uvnitř jsou dvě kapsy – jedna otevřená, ideální pro notebook, a jedna na zip pro bezpečné uložení telefonu nebo dokumentů.
- Navíc je na přední straně batohu kapsa na zip , která poskytuje rychlý přístup k nejpotřebnějším věcem.
Klasika v moderní verzi
- Zvenku batoh přitahuje pozornost svou decentní strukturou z polyamidových vláken, která mu dodává lehký a moderní charakter.
- Elegantní, hladké kožené vložky dotvářejí vzhled a zdůrazňují jeho městskou eleganci. Minimalistický tvar a precizní prošívání mu dodávají stylový a nadčasový vzhled.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051265808 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Béžová |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 34 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Výška rukojeti: | 5 cm |
| Maximální délka pásku: | 95 cm |
Made in EU
1 105 Kč
–39 %
Praktický dámský batoh z nylonu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
666 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Městský školní batoh z odolného polyesteru s rostlinným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 283 Kč
–39 %
Prostorný dámský nylonový batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
1 302 Kč
–39 %
polyesterový školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Městský, prostorný batoh z polyesteru s místem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 302 Kč
–39 %
Měkký školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Klasický dámský batoh z ekologické kůže s klopou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
988 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, vybavený dalším popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
1 059 Kč
–39 %
Městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
638 Kč
Made in EU
890 Kč
–39 %
Malý, dámský městský batoh s potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV08 Lume
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 580 Kč
Made in EU
1 581 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
953 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
