DĚTSKÉ CHYTRÉ HODINKY PACIFIC 30-1 KIDS - (sy026a)
Kód: TAY-18759-UNIW TAY-18760-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Chytré hodinky Pacific Kids 30 s GPS trackeremPOPIS:
- Velikost displeje: 1,32 palce, 360x360 pixelů
- Komunikace: Bluetooth 5.0, 4G LTE (nano SIM)
- Procesor: MTK2530 4MB RAM 16MB RO
- Kapacita baterie: 680 mAh
- Voděodolnost: IP67
- Kompatibilní s Androidem 4.4 a vyšším, iOS 8.0 a vyšším.
- možnost telefonování - po vložení Nano SIM karty do zařízení
- poloha zařízení - získání polohy pěti způsoby pomocí GPS + AGPS + LBS + WIFI
- GEO-fencing - upozornění na telefon rodiče, když dítě opustí nastavenou oblast
- videohovory - HD kamera
- hlasový chat
- Zařízení
- SOS oznámení
- Krokoměr
- Poplach
- Stopky
- Kalkulačka
- Plán lekce
- Svítilna
- Hry
- Systém odměn v aplikaci
- obálka: 42 x 55 x 17 mm
- šířka popruhu: 22 mm
- maximální obvod: 175 mm
- černá obálka
- černý pás
Návod a software v polštině.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Tvar ciferníku: | Obdélníkový |
| Pásek/Náramek: | Gumový |
| šířka pouzdra: | 42mm |
| Třída voděodolnosti: | IP67 |
| Sklíčko: | Minerální |
| Funkce: | Datumovka |
| Krabička v ceně: | Ano |
| Kompatibilita systému: | Android |
| tloušťka pouzdra: | 16,8mm |
| Rozměr displeje: | 1,32" |
| Display: | TFT HD |
| Napojení: | Bluetooth 4.0 |
| Senzory: | Krokoměr |
| Kapacita baterie: | 680 mAh |
| Pohlaví: | Dívka |
| šířka řemínku: | 22mm |
| typ řemínku: | SILIKON |
| barva řemínku / náramku: | Černá |
| krokoměr: | Ano |
| aplikace: | SeTracker |
| kompatibilita: | Android 4.4 / iOS 8.0 |
| rozlišení displeje: | 1,32 "360*360" |
| jazyk: | PL |
| komunikace: | Bluetooth 3.0 i 5.0 |
| kapacita baterie: | 680 mAh |
| způsob nabíjení: | Magnetický |
| Bezpečnostní informace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
