Dětské hodinky dívčí TF894 svítící ve tmě se srdíčkem
Kód: SHO-14412077125-B LR SHO-14412077125-GREY LR SHO-14412077125-PINK LR SHO-14412077125-GN LR SHO-14412077125-BW LR Zvolte variantuSouvisející produkty
od 646 Kč až –52 %
Dětský batoh s Disney motivem do školky a školy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 308 Kč
Made in EU
644 Kč
–39 %
Dvoukomorový školní penál s fotbalovým vzorem - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
388 Kč
819 Kč
–49 %
Malá peněženka se zipem a kresleným motivem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
410 Kč
od 1 654 Kč –47 %
Dětský batoh s motivem třešní do školky nebo na výlet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 871 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Školní batoh pro mládež z polyesteru s roztomilým kočičím vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
od 252 Kč –52 %
Dětská peněženka na mince velryba
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 120 Kč
693 Kč
–52 %
Dětský batůžek se zvířátkem do školky nebo na výlety
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
330 Kč
od 1 138 Kč až –50 %
Dětský batoh s motivem dinosaura do školky a školy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 569 Kč
Made in EU
644 Kč
–39 %
Dvoukomorový polyesterový školní penál zdobený kočičím vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
388 Kč
od 308 Kč –52 %
Dětský sportovní batoh na výlety a volný čas
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 147 Kč
od 377 Kč –52 %
Dětský batůžek dinosaurus – mini školní taška pro školku
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 180 Kč
Detailní popis produktu
Dětské hodinky dívčí TF894Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Voděodolnost: | - |
| Styl: | Móda & ležérní |
| Typ zapínání: | Přezka |
| Stroj: | Křemenný |
| Materiál pouzdra: | Slitina |
| Vlastnost: | Odolné proti nárazům, žádné |
| Materiál krabičky a pouzdra: | Bez obalu |
| Materiál pásku: | Kůže |
| Šířka pásku: | 18 |
| Tvar pouzdra: | Kulatý |
| Délka pásku: | 22cm |
| Průměr cíferníku: | 30mm |
| Tloušťka pouzdro: | 8mm |
od 478 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF902
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 228 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–37 %
Dětské hodinky PAUL LORENS - 12491A-3C2-2 (zg500c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 014 Kč
od 241 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF901
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 115 Kč
Made in EU
825 Kč
–44 %
Hodinky dětské PERFECT E233 (zp796f)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
459 Kč
Made in EU
848 Kč
–44 %
Hodinky dětské EXTREIM - EXT-Y008B-5A (zx619c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
472 Kč
Made in EU
od 1 627 Kč až –44 %
Hodinky dětské CASIO LW-200-1A (zd579a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 997 Kč
od 324 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF888
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 155 Kč
od 235 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF886 Mickey Mouse
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 112 Kč
od 493 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF889
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 235 Kč
od 181 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF891 jednorožec unicorn
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 86 Kč
od 448 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF885 s oušky kočka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 214 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–37 %
Dětské hodinky PAUL LORENS - 12491A-3C2 (zg500b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 014 Kč
od 256 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF905 princezna
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 122 Kč
od 159 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF884 unicorn jednorožec
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 76 Kč
od 402 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF904
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 192 Kč
Made in EU
1 321 Kč
–44 %
Hodinky dětské Lorus R2313FX9 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
734 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MICTW Supply Chain Service Singapore Private Limited |
|---|---|
| Adresa : | SG, Singapore, 04-08 Lazada One, 51 Bras Basah Road, 189554 |
| Zástupce výrobce v EU : | Royal CHoice spol. s r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Vosmíkových 930/12, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
| E-mail zástupce v EU : | info@perfect-dress.eu |
