Hodinky dětské PERFECT společenské BOX (zp799d)
Kód: TAY-45185-UNIWSouvisející produkty
od 1 654 Kč –47 %
Dětský batoh s motivem třešní do školky nebo na výlet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 871 Kč
Made in EU
644 Kč
–39 %
Dvoukomorový školní penál s fotbalovým vzorem - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
388 Kč
od 377 Kč –52 %
Dětský batůžek dinosaurus – mini školní taška pro školku
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 180 Kč
819 Kč
–49 %
Malá peněženka se zipem a kresleným motivem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
410 Kč
od 252 Kč –52 %
Dětská peněženka na mince velryba
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 120 Kč
od 308 Kč –52 %
Dětský sportovní batoh na výlety a volný čas
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 147 Kč
od 646 Kč až –52 %
Dětský batoh s Disney motivem do školky a školy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 308 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Školní batoh pro mládež z polyesteru s roztomilým kočičím vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
693 Kč
–52 %
Dětský batůžek se zvířátkem do školky nebo na výlety
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
330 Kč
od 1 138 Kč až –50 %
Dětský batoh s motivem dinosaura do školky a školy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 569 Kč
Made in EU
644 Kč
–39 %
Dvoukomorový polyesterový školní penál zdobený kočičím vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
388 Kč
Detailní popis produktu
Mechanismus: Quartz Made in Japan.
Voděodolnost 30
Rozměry:
- šířka pouzdra: 26 mm
- tloušťka pouzdra: 8 mm
- šířka pásku: 12 mm
- maximální obvod: cca. 15 cm
Barvy:
- Ciferník: bílá
- index: černá barva
- pásek: bílá
- Pouzdro: zlatá barva/bílá
v ceně box bílé - ideální jako dárek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905839019368 |
| Výrobce: | PERFECT |
| Kolor Koperty: | Złoty |
| Kolor Tarczy: | Biały |
| Kolor Paska / Bransolety: | Biały |
| druh: | Děti |
| voděodolnost: | 3 ATM |
| Sklíčko: | Minerální |
| antialergická povrchová úprava: | Ano |
| velikost pouzdra: | 26.00 mm |
| tloušťka pouzdra: | 8.10 mm |
| Šířka pásku: | 12.00 mm |
| Max. obvod zápěstí: | 15 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| Barva (varianta): | tay-45185-uniw |
Made in EU
od 1 627 Kč až –44 %
Hodinky dětské CASIO LW-200-1A (zd579a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 997 Kč
od 235 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF886 Mickey Mouse
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 112 Kč
Made in EU
848 Kč
–44 %
Hodinky dětské EXTREIM - EXT-Y008B-5A (zx619c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
472 Kč
od 241 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF901
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 115 Kč
od 402 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF904
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 192 Kč
Made in EU
1 616 Kč
–44 %
Dámské hodinky PAUL LORENS - 9803A-3C1 (zg501a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
898 Kč
od 181 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF891 jednorožec unicorn
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 86 Kč
od 350 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF896
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 167 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–37 %
Dětské hodinky PAUL LORENS - 12491A-3C2-3 (zg500d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 014 Kč
Made in EU
1 321 Kč
–44 %
Hodinky dětské Lorus R2313FX9 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
734 Kč
od 256 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF905 princezna
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 122 Kč
od 448 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF885 s oušky kočka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 214 Kč
od 324 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF888
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 155 Kč
Made in EU
825 Kč
–44 %
Hodinky dětské PERFECT E233 (zp796f)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
459 Kč
od 628 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF883
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 299 Kč
od 493 Kč –52 %
Dětské hodinky dívčí TF889
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 235 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Tayma Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Leśników 4, 43-210 Kobiór Poland |
