Elegantní, velká dámská peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-20636-UNIW ROV-20635-UNIW ROV-23335-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 424 Kč
–39 %
Košilové midi šaty se zlatými knoflíky a vázáním 531-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
863 Kč
Made in EU
1 696 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
od 1 448 Kč –50 %
Podzimní košilové šaty – krátké, vintage střih s páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 724 Kč
Made in EU
1 554 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
942 Kč
Made in EU
1 326 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
741 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 436 Kč
Made in EU
3 985 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 344 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
šaty z manšestru pro podzim a zimu ve volném střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 653 Kč
Made in EU
2 043 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 238 Kč
Made in EU
1 278 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
775 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní, velká dámská peněženka z přírodní kůže - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Vyrobeno z přírodní kůže , velmi odolné, s klasicky hladkou texturou;
- Nadčasový model | Model v horizontální orientaci, uzavřený pevnou západkou. Přední strana zdobená zlatým logem značky;
- Velká peněženka pro velké potřeby | Peněženka bude perfektní, pokud s sebou denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti;
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
Funkčnost a módní vzhled
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se do ní vešlo vše, co denně potřebujete. Vnitřek je navíc lemován podšívkou s logem, která chrání kůži před poškozením.
Uvnitř najdete:
- 3 přihrádky na velké dokumenty s osvědčením o registraci (včetně vnější kapsy na zip)
- 13 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardního formátu. Dvě z přihrádek jsou průhledné a skvělé pro fotografie.
Prostorná část peněz
- mince můžete vložit do 1 kapsy , zapíná se na zip a její velikost je dostatečně velká, aby z ní nebylo problém vyndat mince
- Na bankovky jsou 2 otevřené přihrádky. Množství kapes vám umožní umístit do peněženky velké množství papírové hotovosti. Tento počet přihrádek vám také umožní seskupit peníze do měn, pokud použijete více než polských zlotých.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
888 Kč
–39 %
Dámská malá kožená peněženka se zipem a patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
535 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 303 Kč
–39 %
Dámská středně velká peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s motýlky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z eko-kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Dámská malá kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
2 050 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 235 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Klasická, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
871 Kč
–39 %
Malá, kožená dámská peněženka s háčkem a zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Made in EU
1 499 Kč
–39 %
Elegantní dámská magnetická peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
904 Kč
Made in EU
1 579 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
od 1 150 Kč –39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 693 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zipem a klopou
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
690 Kč
Made in EU
1 342 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka s háčkem a sponou
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
809 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
