Elegantní, velká pánská peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-22710-UNIW ROV-22712-UNIW ROV-22716-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
6 313 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI LUIGI AUTOMATIC AR60031 + BOX (zi062b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 946 Kč
Made in EU
1 668 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 043 Kč
Made in EU
od 1 719 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 1 075 Kč
Made in EU
3 704 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER Theo 1710439 (zf115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 315 Kč
Made in EU
1 795 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
997 Kč
Made in EU
5 010 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 131 Kč
Made in EU
od 1 656 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 933 Kč
Made in EU
1 672 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
929 Kč
Made in EU
1 661 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 038 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
866 Kč
Made in EU
2 765 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg374f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 728 Kč
Made in EU
od 4 200 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
od 2 625 Kč
Made in EU
4 191 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER BROOKLYN 1791510 + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 620 Kč
Made in EU
od 1 392 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 774 Kč
Made in EU
6 381 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 988 Kč
Made in EU
976 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
543 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní, velká pánská peněženka z přírodní kůže - Peterson
- Vždy módní design | Vyrobeno z velmi odolné, vysoce kvalitní, hladké přírodní kůže;
- Pojme všechny vaše karty | Velká peněženka klasického stylu. Model ve vertikální orientaci bez vnějšího upevnění;
- Řada míst pro vaše karty | Peněženka pro příznivce hotovosti i „virtuálních peněz“. Své místo zde najde hotovost a velké množství dokladů. Model je držitelem osvědčení o registraci;
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
Množství kapes na karty a doklady
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se vám vešly všechny karty, doklady a peníze, které denně potřebujete. Vnitřek je navíc lemován podšívkou, která chrání kůži před poškozením.
Uvnitř najdete:
- 2 přihrádky na velké dokumenty , do kterých se snadno vejde osvědčení o registraci ;
- 13 slotů pro platební karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti, z toho 2 ve formě okénka.
Pokladní sekce
Do kapes na mince a bankovky se vám vejde velké množství hotovosti.
- mince můžete vložit do 1 kapsy zapínané na patentku;
- bankovky můžete vložit do 2 širokých otevřených kapes.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s patentním uzávěrem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentky
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
882 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
Originální kožená pánská peněženka Cavaldi®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka se znamením zvěrokruhu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka se zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka Always Wild® na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 334 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
804 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
