Klasická dámská taška přes rameno z ekokůže
Kód: ROV-30166-UNIWSouvisející produkty
2 871 Kč
–35 %
Vzorované šaty s véčkovým výstřihem na ples
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 852 Kč
od 1 868 Kč –42 %
Elegantní svatební šaty s tylovými volány a hlubokým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 068 Kč
2 869 Kč
–42 %
Dlouhé společenské šaty s výstřihem a třpytivými třásněmi
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
1 640 Kč
od 2 382 Kč –42 %
Vzorované večerní šaty s odhalenými rameny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 361 Kč
2 778 Kč
–35 %
Večerní dámské šaty LissCord lC1157
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 792 Kč
od 2 016 Kč –42 %
Třpytivé saténové šaty s rolákem a rozparkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 152 Kč
2 419 Kč
–42 %
Dlouhé sexy šaty s rozparkem a třpytivým efektem LissCord
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 383 Kč
3 307 Kč
–42 %
Áčkové šaty s průstřihem a ozdobnou květinou LissCord
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 890 Kč
3 026 Kč
–35 %
Černé šaty s vlečkou na jedno rameno se zlatými flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 952 Kč
2 603 Kč
–42 %
Dlouhé šaty na ples LissCord lC1212
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 488 Kč
3 154 Kč
–42 %
Dámské plesové šaty LissCord LC1151
Doručení 10-15 dní
(1 ks)
1 803 Kč
3 099 Kč
–35 %
Dlouhé večerní šaty LissCord lC1210
Doručení 10-15 dní
(4 ks)
2 000 Kč
3 178 Kč
–35 %
Dámské plesové šaty LissCord LC1153
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 050 Kč
3 177 Kč
–42 %
Dlouhé společenské šaty LissCord lC1170
Doručení 10-15 dní
(1 ks)
1 816 Kč
od 2 259 Kč –42 %
Vzorované flitrové šaty maxi na jedno rameno
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 291 Kč
3 166 Kč
–42 %
Dlouhé šaty na ples LissCord lC1220
Doručení 10-15 dní
(7 ks)
1 809 Kč
Detailní popis produktu
Klasická dámská taška přes rameno z ekokůže v černé barvě - Peterson
- Nadčasový design - klasická černá kabelka se hodí ke každému stylu.
- Kompaktní velikost – vejde se do ní nejdůležitější věci, aniž by vám to zatěžovalo paži.
- Vysoce kvalitní zpracování - ekokůže s oblázkovou strukturou, odolná proti poškrábání.
- Funkční interiér - 1 hlavní přihrádka + 2 praktické kapsy na drobnosti.
- Pohodlné nošení - nastavitelný, dlouhý popruh umožňuje přizpůsobit tašku vaší postavě.
Pohodlí a komfort každodenního nošení
Malá, ale prostorná, dostatečně prostorná pro telefon, peněženku, cestovní pas, kosmetiku a nezbytnosti. Má dvě vnitřní kapsy – jednu otevřenou a jednu na zip . Taška má dlouhý, odnímatelný a nastavitelný popruh , který umožňuje nosit ji buď na rameni, nebo přes tělo.
Díky tomu je perfektní jak jako městská taška, tak i jako praktický cestovní doplněk. Zvolte klasiku s moderním nádechem a užijte si tašku, která nikdy nevyjde z módy.
Styl, který se hodí kamkoli
Tato černá kabelka přes rameno je nezbytností v šatníku každé ženy . Skvěle se hodí k:
- městské ležérní styly,
- elegantní oblečení do práce,
- každodenní outfit na nakupování nebo procházku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody Brašny Kapsičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051275142 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | klips magnetyczny |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 18 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Hloubka: | 12,5 cm |
| Maximální délka pásku: | 130 cm |
1 337 Kč
–49 %
crossbody kabelka s květinovým vzorem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
669 Kč
od 747 Kč –52 %
Y2K dámská taška pod paži s hvězdami a řetízkem na rameno
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 356 Kč
od 2 581 Kč –42 %
Vzorovaná kožená mini kabelka patchwork
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 475 Kč
od 1 019 Kč až –50 %
Jednoduchá dámská nylonová crossbody taška s širokým popruhem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 510 Kč
od 1 260 Kč –47 %
Dámská kožená kabelka FLY802
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 664 Kč
od 761 Kč až –50 %
Voděodolná taška přes rameno Molle na foťák i běžné nošení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 381 Kč
2 545 Kč
–42 %
Dámská perlová kabelka pod paži s originálním designem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 455 Kč
od 329 Kč –52 %
Malá lesklá kabelka přes rameno z PU kůže s módním vzhledem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 157 Kč
od 1 274 Kč –47 %
Dámská crossbody kabelka typu bucket s potiskem a překlápěním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 671 Kč
1 298 Kč
–50 %
crossbody kabelka kompaktní velikosti
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
649 Kč
1 305 Kč
–49 %
Dámská kabelka crossbody FL908
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
653 Kč
od 1 982 Kč –42 %
Skládací cestovní obal na obleky s možností nošení na rameni
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 133 Kč
od 1 303 Kč až –50 %
Mini kabelka s odnímatelným popruhem a městským stylem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 652 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
