Vyžadujete od života víc? Vyberte si značkovou kabelku z řady Vinatge s vyšším standardem zpracování a užijte si italskou dokonalost! Kabelka je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže typu old look (old school). Taška je ručně šitá a poté zcela obarvena podle nejnovějších trendů v nejlepších italských koželužnách, díky nimž je každá položka je jedinečná. Na bocích modelu jsou praktické kapsy na drobnosti, které chcete mít vždy po ruce. Zapíná se zipem. Má podšívku a 3 kapsy, včetně jedné se zipem. Na zadní straně modelu je umístěna další diskrétní kapsa. Do velmi prostorné tašky se vejde A4 a mnohem více, bude fungovat jako kabelka do práce. Pohodlí při nošení doplňují nastavitelné rukojeti a odnímatelný dlouhý popruh. Kožená kabelka z kolekce MARCO MAZZINI.
Kožená městská taška s nastavitelným popruhem a kapsami
Kód: GAL-4101-UNIW GAL-4102-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
od 2 046 Kč –39 %
Plisované midi šaty s hlubokým výstřihem a volánky 434-1 LISA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 240 Kč
Made in EU
Maxi šaty s řasením a hlubokým rozparkem M880
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
2 095 Kč
Made in EU
1 997 Kč
–39 %
dlouhé, lesklé šaty s výstřihem a krátkými rukávy 635-1 MELANIA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 211 Kč
Made in EU
4 990 Kč
–40 %
Dlouhé saténové šaty na ramínka s rozparkem na noze
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 971 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s výstřihem a krátkými rukávy 562-2 NASTIA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 997 Kč
–39 %
luxusní dlouhé šaty brokáts elegantním střihem 636-1 VERONICA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 211 Kč
Made in EU
4 692 Kč
–41 %
Šifonové maxi šaty s rozparkem MOE M781
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 760 Kč
Made in EU
1 753 Kč
–39 %
Elegantní skládané maxi šaty s páskem 639-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 063 Kč
Made in EU
2 862 Kč
–39 %
Třpytivé maxi šaty na jedno rameno s rozparkem 658-2
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 735 Kč
Made in EU
5 595 Kč
–40 %
Flitrové dlouhé šaty s výstřihem a volánkovými rukávy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
3 331 Kč
Made in EU
od 2 682 Kč –39 %
dlouhé šaty s rozparkem a čtvercovým výstřihem 633-1 AURELIA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 626 Kč
Made in EU
maxi šaty s výstřihem do V a řasením M906
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
2 413 Kč
Made in EU
3 331 Kč
–41 %
Maxi šaty s uzlem M840 MOE
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 960 Kč
Made in EU
2 046 Kč
–39 %
Dlouhé, třpytivé šaty s výstřihem a průsvitnými rukávy 654-1
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 240 Kč
Made in EU
2 842 Kč
–44 %
Maxi šaty, lze nosit mnoha způsoby M1105
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 588 Kč
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody Brašny Kapsičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 41 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Výška s držadly: | 55 cm |
| Hmotnost: | 1,015kg |
| Max. délka pásku: | 118 cm |
| Kolor główny: | czarny |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Velikost: | velká - vhodná na A4 |
| Typ: | ruční výroba |
| Garance: | 24 měsíce |
| Barva: | Černá |
| Pohlaví: | Dámy |
| Parametry bepieczeństwa: | Parametry bepieczeństwa |
Made in EU
1 563 Kč
–39 %
Dámská květinová taška z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
942 Kč
Made in EU
1 583 Kč
–39 %
Dámská taška z ekokůže s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
954 Kč
Made in EU
1 322 Kč
–39 %
Klasická dámská taška přes rameno z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
797 Kč
Made in EU
3 738 Kč
–39 %
Prémiová kožená brašna Pelle se širokým popruhem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 280 Kč
Made in EU
2 481 Kč
–39 %
Krásná barevná kabelka, ručně malovaná kůže, ruční práce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 495 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–39 %
Módní dámská taška přes rameno z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
939 Kč
Made in EU
1 264 Kč
–39 %
dámská kabelka přes rameno z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
761 Kč
Made in EU
871 Kč
–39 %
polyesterová dámská kabelka se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Made in EU
od 1 016 Kč –39 %
Dámská nylonová kabelka v hnědé a béžové barvě
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 612 Kč
Made in EU
890 Kč
–39 %
polyesterová kabelka přes rameno se širokým popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
4 247 Kč
–39 %
Kožená kabelka nadčasový design taška přes rameno XL
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 590 Kč
Made in EU
1 438 Kč
–39 %
Listonoszka w kształcie podkówki z klapką - LuluCastagnette
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
866 Kč
Made in EU
1 385 Kč
–39 %
Prostorná dámská taška 2v1 z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
1 600 Kč
–39 %
Malá dámská poštovní taška lemovaná džínovým materiálem
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
964 Kč
Made in EU
851 Kč
–39 %
polyesterová taška přes rameno, jednokomorová s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
513 Kč
Hodnocení produktu
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
5
Super taškoš
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Vero Stilo Leather Centro sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Stargardzka 11A, 54-156 Wrocław Poland |
