Malá, kožená pánská peněženka bez zapínání
Kód: ROV-27080-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 432 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 145 Kč
Made in EU
1 671 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20005A-1A2 (zg376a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
od 1 695 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 060 Kč
Made in EU
1 435 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 12462A4-1A3 (zg328d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
915 Kč
Made in EU
od 1 710 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 987 Kč
Made in EU
1 744 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10212A2 (zg210e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
969 Kč
Made in EU
5 015 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 134 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
971 Kč
Made in EU
od 5 100 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11107 - Chronograph (zi063a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 3 188 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 102 Kč
Made in EU
1 139 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
633 Kč
Made in EU
2 302 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A3 (zg355b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 439 Kč
Made in EU
1 732 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 082 Kč
Made in EU
4 659 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 912 Kč
Made in EU
od 1 680 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 050 Kč
Detailní popis produktu
Malá, kožená pánská peněženka bez zapínání - Peterson
- Nejvyšší kvalita zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže ;
- Klasický design | Kožená klasika! Pánská peněženka v orientaci na šířku;
- Vejde se vám do kapsy kalhot | Tento model byl navržen extrémně intuitivně a funkčně. I přes malé rozměry se do ní vejde dostatek karet, dokladů a hotovosti;
- Vybaven systémem RFID | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID , který chrání kartu v peněžence před odcizením prostředků z účtu.
Organizace interiéru
Uvnitř najdete:
- 8 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu, jako je občanský průkaz nebo řidičský průkaz. Dvě z nich jsou průhledné, další dvě jsou skryty pod jinými sekcemi;
- 4 kapsy na o něco větší dokumenty. Dvě z nich jsou průhledné, další dvě jsou skryty pod jinými sekcemi.
Peněženka je zakončena podšívkou, která chrání kůži proti oděru.
Pokladní sekce
- mince můžete vložit do 1 kapsy uzavřené bezpečnou západkou;
- Své bankovky schováte do 2 otevřených přihrádek prošitých po celé šířce peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051232107 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 11 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka bez vnějšího zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
574 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
346 Kč
Made in EU
1 068 Kč
–39 %
Pánská malá taška z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
643 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Velká, horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 134 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
762 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Horizontální, pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
1 299 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
783 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s kontrastním lemováním - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
694 Kč
–39 %
Pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
418 Kč
Made in EU
1 009 Kč
–39 %
Klasická, pánská taška z ekokůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
608 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
