Malá dámská peněženka 43972-CIS-3337
Kód: ROV-19374-UNIW ROV-19373-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
4 001 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 354 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 227 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
1 275 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
773 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
Made in EU
3 131 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 842 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 113 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
675 Kč
Detailní popis produktu
Malá dámská peněženka - Lorenti
- Peněženka slavné značky | Produkt polské značky, kterému důvěřují tisíce zákazníků!
- Kvalita a preciznost zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže, velmi příjemné na dotek.
- Klasický design | Model je v klasické černé barvě - peněženka vždy upoutá pozornost! Přední strana zdobená logem značky.
- Malá peněženka do každé kabelky | Tento model byl navržen extrémně intuitivně a funkčně. I přes malé rozměry se do ní vejde dostatek karet, dokladů i hotovosti.
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID , který chrání kartu v peněžence před odcizením prostředků z účtu.
Karty a dokumenty v naprostém pořádku
Vnitřek peněženky obsahuje:
- 3 přihrádky vyhrazené na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu (např.
- 2 kapsy na dokumenty v trochu větším formátu, z toho jedna ve formě průhledné kapsy.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Vyhnete se tak oděrkám na kůži při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Hotovost? I na to bude dost místa
Kapsy na peníze jsou velmi prostorné. Tento model bude ideální pro fanoušky tradiční hotovosti.
- minci můžete vložit do 2 kapes. Jeden, dvoukomorový, se zapíná na bezpečný zip , druhý na klasický ušní háček;
- Na bankovky jsou 2 otevřené přihrádky .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 4 cm |
od 291 Kč –52 %
Slim pánská peněženka z hovězí kůže – držák na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 139 Kč
od 292 Kč –52 %
Dlouhá pánská peněženka z plátna s kapsami na karty a zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 139 Kč
od 303 Kč –52 %
Plátěná peněženka unisex – jednoduchý styl, na mince i karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 144 Kč
733 Kč
–52 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW923
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
349 Kč
od 527 Kč –52 %
Pánská peněženka z mikrovlákna s RFID ochranou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 251 Kč
od 278 Kč –52 %
Cestovní organizér na doklady – peněženka na pasy a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 133 Kč
od 684 Kč až –52 %
Cestovní peněženka na pas, karty, hotovost i letenky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 326 Kč
od 551 Kč –52 %
peněženka s ovečkou a medvídkem – skládací s přihrádkami na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 262 Kč
od 611 Kč –52 %
Kožená peněženka s RFID – dvojitý zip a přihrádka na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 291 Kč
1 323 Kč
–47 %
Kožená peněženka na karty a hotovost v retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
697 Kč
1 090 Kč
–50 %
Malá kožená peněženka na mince a klíče
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
545 Kč
od 615 Kč až –52 %
Pánská dlouhá peněženka z hovězí kůže – retro skládací styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 293 Kč
515 Kč
–52 %
Peněženka s kawaii motivem – skládací, pro studenty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
245 Kč
od 260 Kč –52 %
Hliníková peněženka s RFID ochranou a výsuvem karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 124 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
