Malá dámská peněženka z ekologické kůže na patentku a zip
Kód: ROV-25774-UNIW ROV-25773-UNIW ROV-25775-UNIW ROV-25776-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 237 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 905 Kč
Made in EU
od 1 934 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 172 Kč
Made in EU
1 305 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
729 Kč
Made in EU
1 154 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
645 Kč
Made in EU
2 746 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 616 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
682 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
1 744 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
974 Kč
Made in EU
2 052 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 207 Kč
Made in EU
954 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
579 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
683 Kč
Detailní popis produktu
Malá dámská peněženka z ekologické kůže na patentku a zip - Peterson
- Materiál a zpracování | Vysoce kvalitní ekokůže a přesné prošívání;
- Prostorný | Do tohoto modelu se vám vejdou všechny vaše karty, doklady, hotovost a mince;
- Pohodlné zapínání | Peněženka používá dva typy pohodlných zapínání: patentku a zip;
- Ochrana RFID karty | Díky RFID ochraně budou vaše karty v bezpečí;
- Dárková peněženka | Spolu s peněženkou obdržíte elegantní krabičku z tvrdého kartonu s logem.
Prostor pro karty a doklady
Malá, ale velmi praktická peněženka, která se díky svým kompaktním rozměrům vejde do každé kabelky. Řada praktických přihrádek vám umožní uložit všechny nejdůležitější předměty. Středisko je vybaveno:
- 6 přihrádek na karty, vizitky nebo dokumenty standardní velikosti, např.
Vnitřek je zakončen silnou podšívkou s logem, která chrání materiál před poškozením v důsledku používání.
Sekce peněz
Své mince můžete skrýt v:
- 1 dvojitá kapsa na zip. Tato kapsa je samostatnou částí peněženky a navíc v přihrádce oddělující dvě přihrádky je 1 kapsa na důležitější věci.
Bankovky můžete schovat do:
- 1 otevřená , široká přihrádka . Je velmi prostorná, vejde se do ní spousta papírových peněz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Bílá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
1 501 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
905 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
Elegantní, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
560 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
Malá, praktická peněženka z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
748 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
lakovaná peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
1 344 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 362 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
831 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
501 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka na karty z ekokůže, horizontální
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 244 Kč
–39 %
peněženka z přírodní a ekologické kůže, vybavená RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
754 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
455 Kč
Made in EU
1 225 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se na patentku a sponu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
738 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
Malá, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
340 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
