městská dámská kabelka z polyesteru, jedna přihrádka
Kód: ROV-30709-UNIW ROV-30711-UNIW ROV-30708-UNIW ROV-30710-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
3 063 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé šaty s růží, páskem a rozparkem 653-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 856 Kč
Made in EU
3 067 Kč
–40 %
Krajkové dlouhé šaty bez rukávů EVA & LOLA 7815-9
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 826 Kč
Made in EU
2 462 Kč
–44 %
Midi šaty, nabíraný vršek se španělským výstřihem M1169
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 376 Kč
Made in EU
4 952 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s ramínky, efekt stínování
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 948 Kč
Made in EU
5 374 Kč
–40 %
Dlouhé nastavitelné šaty bez rukávů s volánkem 77004-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
3 199 Kč
Made in EU
3 225 Kč
–39 %
Elegantní maxi dlouhé saténové šaty s jedním ramenem 524-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 955 Kč
2 851 Kč
–39 %
Třpytivé maxi šaty na jedno rameno s rozparkem 658-2
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 728 Kč
Made in EU
3 943 Kč
–41 %
Maxi šaty s otevřenými zády M858
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 319 Kč
Made in EU
4 972 Kč
–40 %
Dlouhé saténové šaty na ramínka s rozparkem na noze
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 960 Kč
Made in EU
od 1 746 Kč –39 %
dlouhé saténové šaty na jedno rameno s růžemi 580-2 AURORA
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
od 1 059 Kč
2 039 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s výstřihem a průhlednými rukávy 655-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 236 Kč
Made in EU
4 771 Kč
–40 %
Dlouhé společenské šaty s flitry a tylovou sukní
Skladem v Praze
(1 ks)
2 840 Kč
Made in EU
3 190 Kč
–41 %
Maxi saténové šaty na ramínka s rozparkem K155
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 876 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Maxi šaty s odhalenými zády a rameny K252
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
977 Kč
Made in EU
4 369 Kč
–40 %
Jemné, dlouhé šaty na ramínka s řasením 78001-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 601 Kč
Made in EU
5 675 Kč
–40 %
Dlouhé šaty na ramínka se širokou tylovou sukní
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
3 378 Kč
Detailní popis produktu
Černá, městská dámská kabelka z polyesteru, jedna přihrádka - Peterson
- Prostorná a kompaktní - jedna široká přihrádka + až 4 kapsy na drobnosti.
- Městský design - minimalistický, stylový, ideální pro každodenní styling.
- Taška přes rameno + kabelka a - dvě ucha + nastavitelný popruh 80–140 cm.
- Vysoce kvalitní zpracování - pevný polyester, kovové kování, pevné zipy.
- Pohodlná organizace - telefon, peněženka, kosmetika, zápisník, klíče... všechno má své místo.
Pohodlí při každodenním nošení
- Dlouhý, odnímatelný popruh z měkké ekokůže umožňuje naprostou volnost nošení – jako kabelka přes rameno , crossbody nebo klasická kabelka přes rameno.
- Pokud ho raději nosíte v ruce, minimalistické dvojité rukojeti jsou pohodlné a elegantní.
Proč si tento model zamilujete?
Tato dámská kabelka je dokonalou kombinací funkčnosti a moderního stylu. Je malá , ale překvapivě prostorná – snadno do ní schováte peněženku, chytrý telefon, powerbanku, kosmetiku nebo malý zápisník . Promyšlené kapsy vám pomohou udržet si pořádek a odolný materiál je ideální jak do práce, tak na rychlý výlet po městě.
Tento model je určen pro ženy, které potřebují praktickou městskou tašku - pohodlnou, lehkou, ale zároveň dobře organizovanou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Střední |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Černá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 19 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Výška rukojeti: | 19 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
Made in EU
1 341 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška z ekokůže, zapínání na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
městská, jednokomorová nákupní taška pro ženy z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Pohodlná dámská nákupní taška shopper kabelka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
5 433 Kč
–39 %
Kožená business shopper taška s přihrádkou
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 313 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
shopper taška s vnějšími kapsami a odnímatelným páskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
dámská nákupní taška shopper se zapínáním na zip a vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Nylon, prostorný dámský shopper
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká dámská nylonová taška s pohodlnými uchy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
4 415 Kč
–39 %
Shopper bag A4 kožená kabelka do práce
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 692 Kč
Made in EU
890 Kč
–39 %
Dámská polyesterová taška se širokým popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška se zapínáním na zip a vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
1 126 Kč
–39 %
Stylová dámská nákupní taška shopper
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
Kožená semišová kabelka Maya FL39
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 761 Kč
Made in EU
1 658 Kč
–39 %
Elegantní, prostorná dámská shopper taška z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
999 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper bag z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
3 567 Kč
–39 %
semišová kožená kabelka typu shopper
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
2 175 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
