Městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže
Kód: ROV-30844-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 594 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 433 Kč
Made in EU
2 039 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 236 Kč
Made in EU
2 320 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 365 Kč
Made in EU
3 160 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 859 Kč
Made in EU
3 131 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 842 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
od 639 Kč –52 %
Krátké dámské šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 305 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
908 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
921 Kč
Made in EU
1 551 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
940 Kč
Made in EU
1 113 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
675 Kč
1 665 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 009 Kč
Detailní popis produktu
Městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže v černé barvě - Rovicky
- Pevná přírodní kůže s výraznou texturou.
- Moderní, kompaktní tvar na jedno rameno.
- Univerzální černá barva, která se hodí ke každému stylu.
- Ideální pro muže i ženy.
Promyšlený interiér a praktické kapsy
Batoh pojme mnohem víc, než vypadá - vše je uspořádané a vždy po ruce.
Uvnitř i venku najdete:
- 1 hlavní kapsa na zip - ideální na peněženku, powerbanku, tablet nebo dokumenty.
- Vnitřní kapsa na zip - bezpečné místo pro drobné předměty.
- 2 kapsy na zip na přední straně - praktické na klíče, telefon, cestovní pas nebo drobné doplňky.
Všechno je přehledně organizované, snadno přístupné a zajištěné zipy.
Pohodlné nošení po celý den
Tento model byl vytvořen s ohledem na pohodlí i při intenzivním používání.
Co vám dává útěchu?
- Široký, nastavitelný popruh (až 121 cm) - perfektně přizpůsobí postavě.
- Měkká, prodyšná síťovaná záda - lepší cirkulace vzduchu.
- Ergonomický tvar tašky - stabilně padne na rameno.
- Lehká konstrukce - pouze 330 g.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051291548 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Střední |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Maximální délka pásku: | 121 cm |
Made in EU
od 1 871 Kč –39 %
Stylový batoh na notebook s přihrádkami
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
od 1 127 Kč
Made in EU
1 851 Kč
–39 %
Dámský městský batoh v červené barvě s USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 115 Kč
Made in EU
1 581 Kč
–39 %
Malý dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
953 Kč
Made in EU
1 360 Kč
–39 %
školní batoh z prodyšného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
737 Kč
Made in EU
1 059 Kč
–39 %
městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
638 Kč
Made in EU
1 812 Kč
–39 %
Městský batoh s kapsou na notebook - Himawari
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 091 Kč
Made in EU
1 419 Kč
–39 %
Stylový dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
855 Kč
Made in EU
1 302 Kč
–39 %
Měkký školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 167 Kč
–39 %
Malý, prošívaný dámský batoh
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
703 Kč
Made in EU
1 283 Kč
–39 %
Prostorný dámský nylonový batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, zavěšený na nastavitelných popruzích
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
635 Kč
–39 %
Dámská sportovní taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
383 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
