Stylový dámský batoh z ekologické kůže
Kód: ROV-26284-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 595 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 115 Kč
Made in EU
2 610 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 458 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 571 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 409 Kč
Made in EU
2 668 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 569 Kč
Made in EU
1 158 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
647 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
2 201 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 334 Kč
Made in EU
Dlouhé šaty ve vojenském stylu SUK157
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 662 Kč
od 986 Kč až –50 %
kožené šaty s košilovým límcem – elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 493 Kč
Detailní popis produktu
Stylový dámský batoh z ekologické kůže - Peterson
- Vysoká kvalita zpracování | Batoh je precizně ušitý z nejkvalitnější ekologické kůže, díky čemuž zůstane nezměněn po mnoho let;
- Klasická komora | Batoh má jedinou prostornou komoru, kam schováte všechny potřebné věci;
- Látková podšívka | Vnitřek batohu je vystlán odolnou podšívkou;
- Nastavitelné šle | Rychlé nastavení popruhů vám umožní dokonale přizpůsobit batoh vaší výšce a postavě;
- Ochranné nohy | Ve spodní části batohu jsou čtyři nohy, které nejen chrání materiál, ale také stabilizují batoh při položení na rovný povrch .
Organizace interiéru
Batoh má 1 prostornou komoru s dvojitým uzávěrem :
- 1 vnější magnetická spona;
- 1 další vnitřní zapínání na zip.
Batoh je vybaven stahovací šňůrkou, kterou lze v jeho horní části zmenšit objem.
Uvnitř komory jsou dvě kapsy :
- 1 uzavřený pevným zipem;
- 1 otevřená kapsa.
Na přední straně batohu jsou:
- 2 rychle přístupné kapsy se zipy.
Pohodlné nošení
Batoh je vybaven pohodlným madlem , které můžete použít k přenášení nebo zavěšení .
Popruhy s rychlým nastavením délky v rozmezí 50-91 cm Vám umožní perfektně přizpůsobit batoh Vaší výšce a postavě.
Kapsy s rychlým přístupem
Na přední straně jsou další 2 kapsy na zip. Vejdete do nich drobnosti, které potřebujete mít vždy po ruce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051220289 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 31 cm |
| Šířka: | 29 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Výška rukojeti: | 10 cm |
| Maximální délka postroje: | 91 cm |
Made in EU
1 282 Kč
–39 %
Velký dámský batoh s prostorem na notebook a USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 059 Kč
–39 %
městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
638 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, zavěšený na nastavitelných popruzích
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
1 008 Kč
–39 %
Velký dámský batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
2 243 Kč
–39 %
Dámský kožený, městský batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 352 Kč
Made in EU
2 604 Kč
–39 %
Funkční cestovní batoh s kapsou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 569 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV08 Lume
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 580 Kč
Made in EU
2 224 Kč
–39 %
Praktický batoh na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 340 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Městský, prostorný batoh z polyesteru s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV12 Belle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 580 Kč
Made in EU
1 302 Kč
–39 %
polyesterový školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Městský školní batoh z odolného polyesteru s rostlinným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
Made in EU
1 734 Kč
–39 %
Módní batoh s kapsami na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
