městský dámský batoh z ekokůže
Kód: ROV-31054-UNIW ROV-31052-UNIW ROV-31053-UNIW ROV-31055-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
3 247 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 910 Kč
Made in EU
1 227 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 331 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
908 Kč
Made in EU
3 595 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 115 Kč
Made in EU
2 201 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 334 Kč
Made in EU
2 594 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 433 Kč
Detailní popis produktu
Černý, městský dámský batoh z ekokůže - Rovicky
- Materiál a kvalita zpracování – batoh je vyroben z vysoce kvalitní ekokůže s hladkou, elegantní texturou, odolnou vůči každodennímu používání.
- Promyšlený design – jednokomorový model uzavíraný magnetickou klopou, pod kterou se nachází další zip; vnitřek je zakončen odolnou podšívkou.
- Pohodlné nošení – praktické madlo a dlouhé, nastavitelné popruhy z ekokůže, které ladí s barvou batohu.
Funkční uspořádání interiéru
Batoh je navržen tak, aby poskytoval maximální pohodlí a organizaci při každodenním používání.
Prostorný hlavní oddíl pojme všechny vaše nezbytnosti. Uvnitř jsou dvě kapsy:
– jedna zapínaná na zip – ideální na dokumenty nebo telefon,
– jedna otevřená – skvělá na drobnosti, ke kterým chcete mít rychlý přístup.
Toto řešení umožňuje pohodlné a intuitivní uspořádání obsahu batohu.
Praktické vnější kapsy
Model je vybaven dvěma funkčními vnějšími kapsami, které zvyšují bezpečnost a pohodlí při používání.
- V zadní části batohu se nachází bezpečná kapsa na zip, ideální na dokumenty nebo jiné cennosti – její umístění chrání obsah před krádeží.
- Další kapsa umístěná vpředu , pod klopou, je ideální pro věci, které chcete mít vždy po ruce, aniž byste museli prohledávat hlavní přihrádku.
Pohodlné pro každodenní nošení
- Batoh je zavěšen na dvou nastavitelných , 2 cm širokých popruzích, které umožňují perfektní padnutí.
- Přídavné madlo pro přenášení je ideální pro veřejnou dopravu nebo když si chcete batoh rychle sundat ze zad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Střední |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 23,5 cm |
| Hloubka: | 12,5 cm |
| Výška rukojeti: | 10 cm |
| Maximální délka postroje: | 90 cm |
Made in EU
1 812 Kč
–39 %
Městský batoh s kapsou na notebook - Himawari
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 091 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Klasický dámský polyesterový batoh s rostlinným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 431 Kč
–39 %
Malý prošívaný módní batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
862 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Městský, prostorný batoh z polyesteru s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Klasický dámský batoh z ekologické kůže s klopou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV07 Elan
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 580 Kč
Made in EU
1 409 Kč
–39 %
nylonový dámský batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
849 Kč
Made in EU
1 734 Kč
–39 %
Módní batoh s kapsami na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 573 Kč
–39 %
malý dámský batoh z ekokůže s ochrannými nožičkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
1 675 Kč
–39 %
Městský, velký dámský batoh značkový
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 871 Kč
–39 %
městský batoh s prostorem na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 127 Kč
Made in EU
1 360 Kč
–39 %
školní batoh z prodyšného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 105 Kč
–39 %
Praktický dámský batoh z nylonu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
666 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
