Odolná polyesterová taška na notebook
Kód: ROV-21962-UNIW ROV-21963-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
6 644 Kč
–35 %
Zimní péřový kabát z pravé jehněčí kůže s podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 287 Kč
Made in EU
1 765 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 103 Kč
Made in EU
1 711 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
951 Kč
12 073 Kč
–31 %
Safari kabát z telecí kůže v klasickém retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 326 Kč
Made in EU
od 1 856 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10602A2-1A1 (zg362a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 160 Kč
Made in EU
od 6 051 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 782 Kč
Made in EU
6 395 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 997 Kč
od 37 228 Kč –31 %
Zimní kabát z jelení kůže s podšívkou z norka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 25 675 Kč
od 11 634 Kč –31 %
Silný safari kabát z pravé hovězí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 8 023 Kč
Made in EU
1 734 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 084 Kč
od 5 593 Kč –35 %
Pánský kabát z hovězí kůže v klasickém vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 609 Kč
Made in EU
1 756 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 098 Kč
Made in EU
4 665 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 916 Kč
Made in EU
5 021 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 138 Kč
od 12 342 Kč –31 %
Zimní dlouhý kabát z jehněčí kůže s péřovou výplní a kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 8 512 Kč
od 14 054 Kč –31 %
Zateplený kabát z jehněčí kůže s pravým kožíškem
Doručení 10-15 dní
(7 ks)
od 9 693 Kč
Detailní popis produktu
Odolná polyesterová taška na notebook - Peterson
Obchodní taška známé a respektované polské značky vyrobena z vysoce kvalitního materiálu nejvyšší kvality. Prostorný a praktický model vám umožní bezpečnou přepravu vašeho mobilního zařízení. Úspěšně se do něj vejde velké množství dokumentů A4, ale i další drobnosti, které denně používáte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Notebook a Business Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | na notebook |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška rukojeti: | 15 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
| Výška kapsy: | 23 cm |
| Šířka kapsy: | 40 cm |
| Maximální úhlopříčka matice: | 15" |
od 4 535 Kč –35 %
Kožená taška přes rameno NW224
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 926 Kč
od 2 444 Kč –42 %
Pánská business taška do ruky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 397 Kč
od 4 408 Kč –35 %
Kožená taška na notebook NW239
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 844 Kč
2 366 Kč
–42 %
Pánská kožená taška na notebook business aktovka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 352 Kč
8 298 Kč
–31 %
Vintage aktovka kožená pracovní taška pánská
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
5 723 Kč
od 4 535 Kč –35 %
Retro aktovka z pravé kůže taška s pásky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 926 Kč
4 859 Kč
–35 %
Kožená taška přes rameno NW235
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 135 Kč
4 124 Kč
–35 %
Kožená aktovka na notebook NW255
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 661 Kč
Made in EU
Pánská kožená taška na notebook Solier SL49 Brann
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 370 Kč
Made in EU
4 349 Kč
–39 %
Černá kožená aktovka business pánská taška na notebook MARTINO
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 652 Kč
Made in EU
Pánská kožená brašna na 15" notebook a dokumenty SL41
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 227 Kč
4 185 Kč
–35 %
Kožená taška na notebook NW241
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 700 Kč
od 3 790 Kč –35 %
Kožená aktovka na notebook NW263
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 445 Kč
od 3 834 Kč –35 %
Pánská business aktovka ve stylu retro
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 474 Kč
od 2 621 Kč –42 %
Kožená pánská aktovka elegantní office styl taška
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 498 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
