Pánská taška přes rameno z odolného polyesteru
Kód: ROV-25417-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 2 407 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 505 Kč
Made in EU
1 431 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
795 Kč
Made in EU
4 475 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 797 Kč
Made in EU
od 1 714 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 1 072 Kč
Made in EU
od 4 202 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 626 Kč
Made in EU
od 2 294 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A1 (zg355a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 434 Kč
Made in EU
od 1 722 Kč –37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 076 Kč
Made in EU
1 665 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
od 1 621 Kč –37 %
Pánské hodinky dřevěné BOBOBIRD (zx065a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 1 014 Kč
Made in EU
od 4 200 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 625 Kč
Made in EU
od 1 718 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 955 Kč
Made in EU
1 555 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
864 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
996 Kč
Made in EU
od 1 653 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 931 Kč
Made in EU
1 336 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
742 Kč
Made in EU
od 5 082 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11107 - Chronograph (zi063a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 3 176 Kč
Detailní popis produktu
Pánská taška přes rameno z odolného polyesteru - Peterson
- Odolný materiál | Taška je vyrobena z odolného černého polyesteru. Tento materiál se vyznačuje nejen velmi vysokou životností, ale také snadným čištěním, zvýšenou nemačkavostí a zvýšenou odolností proti pronikání vody;
- Praktický a prostorný | Tento model má 1 klasickou přihrádku na zip a 5 prostorných kapes. Do tašky se vám vejdou všechny potřebné věci, bez kterých nevyjdete z domova;
- Kapsy s rychlým přístupem | Na vnější straně tašky jsou rychle přístupné kapsy, které oceníte při každodenním používání;
- Pohodlí a komfort nošení | Taška má popruh s rychlým nastavením délky. Díky tomuto řešení můžete během pár okamžiků změnit způsob nošení.
Velká kapacita
Taška má klasickou 1 přihrádku včetně 1 další kapsy na zip a 2 otevřených kapes . Vně jsou další 2 kapsy s rychlým přístupem uzavíratelné na zip. Do tašky můžete dát všechny potřebné věci na dosah ruky.Různé způsoby nošení
Je jen na vás, jak budete tašku nosit. Popruh s nastavitelnou délkou umožňuje pohodlné nošení tašky na rameni, přes tělo vpředu nebo vzadu .
Rychlé nastavení délky popruhu
Popruh má rychlé nastavení délky . Zkrácení nebo prodloužení popruhu vám zabere několik sekund. Délku popruhu si můžete upravit v rozmezí 77-150 cm. Rychlé nastavení vám umožní dokonale přizpůsobit tašku vaší výšce a postavě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051227738 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 5 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 22 cm |
| Hloubka: | 7,5 cm |
| Maximální délka pásku: | 150 cm |
Made in EU
1 733 Kč
–39 %
Pánská kabelka přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 556 Kč
–39 %
pánská taška přes rameno z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
938 Kč
Made in EU
1 967 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno, malá taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 185 Kč
Made in EU
2 332 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 405 Kč
Made in EU
2 085 Kč
–39 %
Malá pánská taška přes rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 256 Kč
Made in EU
2 126 Kč
–39 %
Kožená pánská messenger taška s popruhem
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
1 281 Kč
Made in EU
2 066 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno s klopou z přírodní nubukové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 245 Kč
Made in EU
1 732 Kč
–39 %
pánská městská taška přes rameno, malá, z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 130 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
681 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–39 %
praktická pánská taška přes rameno z pravé kůže s kapsami
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
914 Kč
Made in EU
1 733 Kč
–39 %
Jednokomorová taška přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
687 Kč
–39 %
Kompaktní pánská polyesterová messenger taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
414 Kč
Made in EU
od 1 104 Kč –39 %
Pánská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 665 Kč
Made in EU
2 106 Kč
–39 %
Pánská kožená messenger taška do práce
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
1 269 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Malá, praktická kodurová taška přes rameno se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
721 Kč
–39 %
Pánská městská messenger taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
434 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
