Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Kód: TAY-19304-UNIWSouvisející produkty
Detailní popis produktu
OPIS:
Zegarki Perfect to czasomierze damskie, męskie oraz dziecięce, projektowane w Polsce od 1994r. Dzięki swojej tradycji jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w naszym kraju. Kolekcje tego producenta cechują się różnorodnością stylu i zastosowania. W ofercie znajdują się zegarki klasyczne, sportowe oraz takie, które pasują praktycznie na każdą okazję i do każdej stylizacji.
Większość cechuje niezawodny oraz bardzo dokładny mechanizm kwarcowy Miyota produkcji japońskiej oraz wysoka jakość wykonania co w połączeniu ze stosunkowo niską ceną czyni z produktów tej marki bardzo atrakcyjną propozycję.
SPECYFIKACJA:
Mechanizm: kwarcowy Made in Japan.
Przeciwalergiczna powłoka IPB
FUNKCJE:
- datownik - dzień miesiąca
- chronograf
WYMIARY:
- koperta: 46 x 52 x 11 mm
- tarcza: 36 mm
- szerokość paska: 24/22 mm
- minimalny/maksymalny obwód: ok. 15,5 - 20,5cm
KOLORYSTYKA:
- tarcza w kolorze grafitowym
- indeks w kolorze granatowym
- pasek w kolorze granatowym z pomarańczowym przeszyciem
- koperta w kolorze grafitowym
- ring w kolorze niebieskim
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
- Oryginalny zegarek Perfect
- Oryginalne pudełko Perfect
- Karta gwarancyjna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky s koženým páskem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903981719716 |
| Kolor Koperty: | Szary |
| Kolor Tarczy: | Szary |
| Tvar ciferníku: | Kulatý |
| Mechanismus: | Quartz |
| Pásek/Náramek: | Kožený |
| Rodzaj Tarczy: | Wskazówkowa |
| Klasa Wodoszczelności: | WR30 |
| Sklíčko: | Minerální |
| Funkce: | Datumovka |
| Pohlaví: | Muž |
| Šířka pouzdra (mm): | 46 |
| Tloušťka pouzdra (mm): | 11 |
| Šířka řemínku/náramku (mm): | 24 |
| Výrobce: | PERFECT |
| Maximální obvod (mm): | 205 |
| Kolor Paska / Bransolety: | Niebieski |
| druh: | Muži |
| voděodolnost: | 3 ATM |
| antialergická povrchová úprava: | Ano |
| velikost pouzdra: | 45.50 mm |
| tloušťka pouzdra: | 12.50 mm |
| Šířka pásku: | 24.00 mm |
| Max. obvod zápěstí: | 21 cm |
| novinka: | Ano |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| Barva (varianta): | tay-19304-uniw |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Tayma Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Leśników 4, 43-210 Kobiór Poland |
