Pánské Trapery Memory Foam Botky Big Star KK174205
Kód: BO-28083-NSouvisející produkty
od 2 358 Kč –42 %
Koženková bunda s odepínací kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 348 Kč
od 7 491 Kč –31 %
Kožená bunda z hovězí kůže kombinovaná s plátnem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 5 166 Kč
15 412 Kč
–31 %
Vintage bunda z pravé koňské kůže v zimním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
10 629 Kč
od 7 193 Kč –31 %
Lehká kožená bunda z pravé hovězí kůže pro volný čas
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 961 Kč
od 2 268 Kč –42 %
Koženková bunda s nastavitelným pasem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 296 Kč
od 3 114 Kč –42 %
Pánská koženková bunda s kontrastním límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 780 Kč
11 950 Kč
–31 %
Kožená parka z kozí kůže s kapucí v loveckém designu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 242 Kč
6 293 Kč
–35 %
Kabát z vlny a kůže v elegantním zimním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 060 Kč
od 7 809 Kč –31 %
Zateplená letecká bunda z ovčí kůže s nášivkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 5 385 Kč
od 6 768 Kč až –35 %
Vintage bunda z pravé hovězí kůže v motorkářském stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 498 Kč
9 203 Kč
–31 %
Krátká bunda z pravé hovězí kůže s vlněným límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
6 347 Kč
od 2 700 Kč –42 %
Koženková bunda s kožešinovým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 543 Kč
4 572 Kč
–35 %
Lehká bunda z hovězí kůže pro jaro a podzim
Skladem v Praze
(>8 ks)
2 950 Kč
11 796 Kč
–31 %
Klasická jezdecká bunda z pravé hovězí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 136 Kč
od 5 698 Kč –35 %
Aviator bunda z hovězí kůže s klopovým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 676 Kč
od 6 834 Kč –31 %
Letecká bunda A2 z pravé hovězí kůže v klasickém střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 713 Kč
Detailní popis produktu
Pánské kozačky polské značky Big Star se svrškem z kombinace textilního materiálu a eko kůže. Klasický šněrovací model. Boty mají unikátní stélku MEMORY FOAM SYSTEM, která si pamatuje tvar chodidla, poskytuje perfektní padnutí a tlumí nárazy. Navíc je odolný proti deformaci a umožňuje odpařování vlhkosti a regulaci teploty. Zpevněná pata stabilizuje chodidlo. Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.
41-26,5/42-27/43-28/44-28,5/45-29cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotníkové boty (chukka boots) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | zelená |
| Barva podrážky: | hnědý |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Textilie, Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Vrchní výška: | 13,5 cm |
| Výška podpatku: | 3,5 cm |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 34 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 29 |
| Horní šířka: | 8,5 |
| Celková hmotnost v gramech: | 2136.33 |
| Typ izolace: | Ne |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | wysokie |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Výrobce: | Big Star |
od 1 391 Kč –47 %
Pánské outdoorové boty s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 732 Kč
Made in EU
2 963 Kč
–36 %
Semišové pánské zimní boty Big Star OO174187
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 887 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–36 %
Zateplené Pánské Zimní Boty Šněrovací Progress PROGJ-24-153
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 123 Kč
Made in EU
2 632 Kč
–36 %
Semišové Pánské Trekingové Boty Big Star SS174264
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 677 Kč
Made in EU
2 843 Kč
–36 %
Semišové Pánské Kotníkové Boty Big Star OO174192
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 811 Kč
Made in EU
3 021 Kč
–36 %
Pánské Kožené Trekingové Boty Big Star OO17433 HI-POLY SYSTEM
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 924 Kč
7 473 Kč
–31 %
Kožené pracovní boty v motorkářském stylu, ručně šité
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
5 154 Kč
Made in EU
3 133 Kč
–36 %
Semišové Zateplené Boty Třpytky Pánské Big Star OO174643
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 995 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené Pánské Trekkingové Boty S Šňůrkami Zerista
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
716 Kč
od 1 963 Kč –42 %
Pánské taktické boty s podrážkou do náročného terénu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 122 Kč
Made in EU
2 385 Kč
–36 %
Pánské boty Memory Foam Big Star KK174206
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 519 Kč
Made in EU
2 739 Kč
–36 %
Pánské zateplené kozačky Wrangler 20253034.IKU
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 745 Kč
od 1 521 Kč až –47 %
Kožené prodyšné boty pánské pohodlné s odznakem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 801 Kč
Made in EU
2 808 Kč
–36 %
Semišové Zateplené Kotníkové Boty Na Zip Big Star OO174229
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 789 Kč
od 773 Kč až –49 %
Nepromokavé kotníkové boty pro muže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 387 Kč
Made in EU
1 975 Kč
–36 %
Zateplené Pánské Trekingové Boty Lee Cooper LCJ-24-03-3033M
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 258 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
