Stylová, kožená peněženka se zapínáním a háčkem
Kód: ROV-26868-UNIW ROV-26869-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 610 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 458 Kč
od 760 Kč až –50 %
šaty s límečkem – áčkový střih pro plnoštíhlé
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 380 Kč
Made in EU
2 268 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 267 Kč
Made in EU
1 331 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Made in EU
1 113 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
675 Kč
Made in EU
3 363 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 978 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
od 986 Kč až –50 %
kožené šaty s košilovým límcem – elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 493 Kč
Made in EU
3 595 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 115 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Detailní popis produktu
Stylová, kožená dámská peněženka se zapínáním a háčkem - Lorenti
- Praktické a funkční | Tento model byl navržen extrémně intuitivně a funkčně. I přes malé rozměry se do ní vejde dostatek dokladů a hotovosti;
- Zapínání a háček | Zajišťuje bezpečnost a snadné použití;
- Zabezpečení karet a dokladů | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence proti odcizení finančních prostředků z účtu;
- Ideální jako dárek | Peněženka je balena ve firemní krabičce z tvrdého kartonu.
Organizace interiéru
Uvnitř najdete:
- 1 kapsa na mince , uzavřená háčkem, zajišťující pohodlný přístup a bezpečné uložení mincí;
- 2 kapsy na bankovky , které vám umožní ukládat hotovost uspořádaným způsobem;
- 13 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti. Jedna z přihrádek je průhledná a je ideální pro focení.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
704 Kč
–50 %
Tenká kožená peněženka – RFID ochrana, až na 11 karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
352 Kč
997 Kč
–52 %
Malá kožená peněženka na mince a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
475 Kč
od 246 Kč –52 %
Pánská skládací peněženka – tenká, s kapsou na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 117 Kč
od 278 Kč –52 %
Cestovní organizér na doklady – peněženka na pasy a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 133 Kč
od 1 278 Kč –47 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW926
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 673 Kč
1 672 Kč
–47 %
Dámská kožená peněženka z přírodní kůže NW919
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
880 Kč
od 527 Kč –52 %
Pánská peněženka z mikrovlákna s RFID ochranou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 251 Kč
od 303 Kč –52 %
Plátěná peněženka unisex – jednoduchý styl, na mince i karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 144 Kč
od 629 Kč –52 %
Magsafe peněženka na iPhone – trojskládací držák karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 300 Kč
od 183 Kč –52 %
Malá manšestrová peněženka na mince, klíče a sluchátka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 87 Kč
od 414 Kč –52 %
Průhledná taštička s anime figurkou – organizér na drobnosti
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 198 Kč
1 090 Kč
–50 %
Malá kožená peněženka na mince a klíče
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
545 Kč
od 215 Kč –52 %
Malá peněženka na karty a mince – tenká se zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 103 Kč
1 207 Kč
–49 %
Kožená peněženka na karty, hotovost a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
604 Kč
od 292 Kč –52 %
Dlouhá pánská peněženka z plátna s kapsami na karty a zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 139 Kč
od 796 Kč až –50 %
Malá kožená peněženka na mince se zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 398 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
